Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SerweryDedykowane.pl

SuperHost.pl - rozbudowa serwerowni (Instalacja agregatu prądotwórczego)

Polecane posty

Z przyjemnością informujemy, że dobiega końca projekt instalacji nowego agregatu prądotwórczego dla Serwerowni SuperHost. Od drugiego tygodnia grudnia 2009 roku centrum danych będzie zabezpieczone nawet przed wielogodzinnymi przerwami w dostawie energii elektrycznej.

 

Niezależne od SuperHost usterki energetyczne parokrotnie wpływały na jakość świadczonych usług, dlatego już w pierwszej połowie roku została podjęta decyzja o zaangażowaniu się w inwestycję. Trwające kilka miesięcy przygotowania aktualnie dobiegają końca. Fabrycznie nowy agregat Visa z wysokoprężnym silnikiem John Deere zapewni stabilną pracę wszystkim serwerom i w pełni automatyczny start w przypadku awarii zewnętrznej sieci zasilania.

 

W związku z powyższym, niezbędne będzie wyłączenie części zasobów serwerowni. Przerwa zaplanowana została na godziny 2.00-4.00 w nocy z soboty na niedzielę 5/6 grudnia br. Wszystkie czynności wykonane zostaną przez zespół techników i administratorów zgodnie z przygotowanymi wcześniej procedurami.

 

Przepraszamy za wynikające z tej sytuacji utrudnienia. Instalacja agregatu jest kolejnym etapem rozwoju SuperHost i jego serwerowni, a także efektem nastawienia na stałe podwyższanie jakości usług - w ostatnich miesiącach usprawnienione zostały między innymi systemy klimatyzacji oraz łącza internetowe. W ciągu kilku dni infrastruktura SuperHost będzie jedną z najbezpieczniejszych wśród polskich usługodawców hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila, dziękuje. Wreście nie będzie już padów prądu ;). Teraz tylko drugie łącze i jest super.

 

Obsługę klienta oceniam 11/10, jeszcze nigdy nie zostałem tak obsłużony w takiej cenie.

 

Cena/jakość - 11/10.

 

Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Miło wspominam czasy w SD... mam tylko nadzieję, że nie pracuje już technik który myli 323 z 232 (numer restartowanego serwera) lub wypina KVM w środku nocy (podczas instalacji systemu) "bo myślał, że to już niepotrzebne" ;) Zresztą odłączanie serwera od sieci dlatego, że ktoś wysłał 10 listów-spam też nie było miłe... no ale cena za to była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie, ja żadnych problemów jeszcze z nimi nie miałem.

Maszyny działają, zero awarii sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×