Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
carlos

Tani VPS

Polecane posty

Witam.

 

Poszukuje jakiegos taniego serwera VPS.

Chce zrobic na nim serwer DNS oraz pozniej dodac serwer www, mysql i php.

Nie potrzebuje nie wiadomo jakich parametrow. Zalezy mi zeby serwer nie padal co chwila i lacze bylo OK.

System: Debian

Co do platnosci najchetniej widzialbym paypal.

 

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

http:/logout.pl, plan 1 powinien wystarczyć, serwerownia nephax a wiec na pewno nie bedzie padal co chwila

 

 

Co do płatności to niestety nie mamy paypala.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

http:/logout.pl, plan 1 powinien wystarczyć, serwerownia nephax a wiec na pewno nie bedzie padal co chwila

 

no ja niestety dostałem miesiąc temu niecały w livenecie.. nie żebym narzekał ogólnie na livenet ale co nephax to nephax;]

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tani = kilka browarow ;)

a tak na serio to mysle ok $10/miesiac

Jezeli VPS mialby byc gdzies poza USA to preferowalbym paypal jezeli w Usa to obojetnie.

Gdybym mial staly IP (i dostep do rutera) sam bym sobie postawil taki serwer - mam dostepny Compaq proliant DL 360 (2xPIII 1.33Mhz, 2GB ramu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://teamvps.com/vps.html - całkiem przyzwoity VPSik w USA za $7,99, mogę polecić, fajnie działają.

 

http://www.intovps.com/ - tutaj już od $10/miesiąc w USA lub w Rumunii.

 

https://www.dmehosting.com/budget-linux-vps.php - od $5,95.

 

http://www.boxvps.com/index.php - od $10.

 

http://www.hostlatch.net/vps.html - od $9,99.

 

http://www.valuevps.co.uk/vps.html - od Ł4,99 ($7,34).

 

http://budgetvps.pl/index.php - najtańszy masz za 29PLN, czyli nieco ponad $10. W Polsce.

 

http://logout.pl/www/vps - najtańszy za 28PLN, Polska.

 

http://active-hosting.pl/oferty/tanie-serwery-vps.php - najtańszy za 24,40PLN, Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile browar teraz stoi w Polsce ;)

 

Najtańsze browary w Biedronce chyba coś koło 2 zika. A Grolsch w knajpie w Szczecinie 10PLNów. W sumie w większości przypadków ceny mamy podobne do tych w Anglii (wiem, bo porównywałem, siedząc w Swindon w zeszłym roku), może tylko w knajpach w Polsce bywa nieco taniej niż w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze browary w Biedronce chyba coś koło 2 zika. A Grolsch w knajpie w Szczecinie 10PLNów. W sumie w większości przypadków ceny mamy podobne do tych w Anglii (wiem, bo porównywałem, siedząc w Swindon w zeszłym roku), może tylko w knajpach w Polsce bywa nieco taniej niż w UK.

 

W Polsce aktualnych cen browarow nie znam, ale w USA najtanszy browar w barze to koszt ok $4 za 0.3l ;) (przynajmniej w moich okolicach)

 

Zeby nie robic OT to dzieki za linki do ofert. Teraz musze sobie je przejzec i sie zdecydowac na jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam za 70 zł mogę zaproponowac serwer o parametrach

 

 

 

 

 

 

 

Procesor 1.00 GHz

Dysk twardy 150 Giga

Pamięć RAM 512 MB

SWAP 512 MB

Łącze 25 Mbps bez limitu transferu

Stałe 1 IP 

Panel Zarządzania serwerem 

Bezpłatną dodatkową pomoc 

 

 

 

 

 

http://www.radiohost.pl/index.php?id=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce aktualnych cen browarow nie znam, ale w USA najtanszy browar w barze to koszt ok $4 za 0.3l ;) (przynajmniej w moich okolicach)

 

 

 

zjeżdżaj do Polski :P szkoda przepłacać za browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeszcze https://www.burst.net/linvps.shtml

Lokalizacja: Scranton, PA

 

Na każdy rebot, zmiana OS musisz wysyłać email (no chyba, że się nie doczytałem na stronie).

Poszukaj lepiej coś z panelem.

 

My instalujemy: http://www.solusvm.com/

 

 

edit: jednak się nie doczytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdy rebot, zmiana OS musisz wysyłać email (no chyba, że się nie doczytałem na stronie).

Poszukaj lepiej coś z panelem.

 

My instalujemy: http://www.solusvm.com/

 

 

edit: jednak się nie doczytałem ;)

 

Zdawało mi się, że vePortal, który mają zainstalowany na swoich serwerach oferuje wszystkie podstawowe funkcje typu reinstalka systemu, start/stop/reboot, zarządzanie backupami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×