Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek24m

Włam na Paypal.com

Polecane posty

Przedstawię w skrócie moją sytuacje

 

21 listopada dostałem dziwnego maila od paypala:

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Bartłomiej T..).

 

Płatność w kwocie €72,00 EUR dla cconfirm@gmail.com została wysłana.

 

Pojawienie się tej transakcji na liście Ostatnie działania (strona Opis konta) może nastąpić z pewnym opóźnieniem.

 

Przeliczenie waluty: $109,73 USD = €72.00 EUR

 

Mail wyszedł od paypala:

Return-Path: <payment@paypal.com>

Received: (wp-smtpd mx.wp.pl 15904 invoked from network); 21 Nov 2009 18:12:42 +0100

Received: from mx1.phx.paypal.com ([66.211.168.231])

 

 

10 minut później:

powiadomienie o ograniczeniu dostępu do mojego konta:

 

 

Mamy podstawy sądzić, że dostęp do Twojego konta uzyskała osoba trzecia. Ponieważ ochrona bezpieczeństwa Twojego konta jest naszym nadrzędnym zadaniem, ograniczyliśmy Twój dostęp do najważniejszych funkcji systemu PayPal. Rozumiemy, że może stanowić to niedogodność, jednak prosimy o wyrozumiałość — tymczasowe ograniczenie dostępu ma służyć ochronie Twoich interesów.

 

Numer identyfikacyjny sprawy: PP-XX-XX-XX

 

W celu zapewnienia ochrony Twojego konta ograniczyliśmy dostęp do niego do momentu wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Aby przejrzeć informacje na temat konta oraz niektóre lub wszystkie informacje, na podstawie których firma PayPal podjęła decyzję o ograniczeniu dostępu do konta, odwiedź Centrum rozstrzygania. Aby po przejrzeniu informacji o swoim koncie uzyskać dalsze wyjaśnienia na temat dostępu do konta, skontaktuj się z firmą PayPal, przechodząc do Centrum pomocy i klikając łącze „Kontakt z nami”.

 

Dziękujemy za szybką reakcję w tej sprawie. Prosimy zrozumieć, że jest to mechanizm zabezpieczający, mający na celu zapewnić ochronę użytkownika i jego konta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Z poważaniem,

 

Dział kontroli kont PayPal

 

 

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Wiadomości przesyłane na tę skrzynkę e-mail nie są czytane, a serwis PayPal nie odpowiada na nie. Aby uzyskać pomoc, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Pomoc w prawym górnym rogu dowolnej strony serwisu PayPal.

 

 

Od tamtej pory nie mogłem się zalogować na swoje konto paypal. Więc użyłem przypominacza haseł potwierdziłem wszystko i ustawiłem sobie nowe hasło jednak gdy tylko próbuje się zalogować każe mi potwierdzić nr. mojego konta

Security Measures

 

We are currently performing regular maintenance of our security measures. Your account has been randomly selected for this maintenance, and you will now be taken through a series of identity verification pages.

 

Protecting the security of your PayPal account is our primary concern, and we apologize for any inconvenience this may cause.

Bank Account Information

 

Bank Account:

 

Account Number:

(Last 10 digits)

 

automatycznie język zmienia się na angielski

 

nie moge potwierdzić karty chociaż wpisuje poprawnie 10 ostatnich znaków

 

zawsze wyskakuje

"Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again."

Ogólnie nie mogę nigdzie przejść bo każe mi potwierdzić Bank accunt nawet skontaktować się z nimi nie moge

 

Podejrzewam ze to jest jakiś włam

czy jest szansa na odzyskanie dostępu do konta i pieniędzy które ktoś pobrał ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną metodą na uzyskanie sensownych informacji będzie skontaktowanie się z PayPal (kilknij link "Kontakt z nami" w stopce strony Paypal).

 

 

 

 

Po raz kolejny apeluję - ludzie! jeśli macie problem z jakąś firmą, jej usługami, najpierw kontaktujcie się z danym usługodawcą, dopiero jeśli to nic nie pomoże (lub kontakt jest niemożliwy) pytajcie po forach!

 

efffff... </rant>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu się nie moge przejść na żadną inną stronę związana z kontaktem czy czymkolwiek innym

nie moge się z nimi kontaktować dopoki nie potwierdze mojego nr. konta

 

wyskakuje mi informacja:

Help information isn't available in English yet. To access the Help Center, you'll need to change your language preference:

 

1. Log in to PayPal.

2. Click Profile at the top of the page.

3. Click Language Preferences under the Account Information column.

4. Select a language from the drop-down list and click Save.

5. Go back to the Help Center by clicking the Help link at the top of the page.

 

To change your language preference back to English, repeat the steps above and select U.S. English.

oczywiscie nie musze przypominac ze nie moge kliknac profile at the top of the page.

wygląda to tak:

i570_paypal.PNG

wysłanie wiadomości jako gość nic nie da nie udzielą mi pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×