Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kajetan

Zajechanie serwera ?

Polecane posty

Witam

 

Mam takie pytanie otóż mój kolega spiera się ze mną takiego serwera z hetznera nie da się zajechać i można powiedzieć, że jest "niezniszczalny"

 

chodzi o serwer EQ9

 

Intel® Core™ i7-975 Quad-Core

inkl. Hyper-Threading-Technologie

  • Arbeitsspeicher 12 GB DDR3 RAM
  • Festplatten 3 x 1500 GB SATA-II HDD
    (Software-RAID 5)

Możecie powiedzieć czym go tak obciążyć, żeby nie wyrobił ? bo kolega nie chce uwierzyć, że każdy sprzęt można zajechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie otóż mój kolega spiera się ze mną takiego serwera z hetznera nie da się zajechać i można powiedzieć, że jest "niezniszczalny"

 

chodzi o serwer EQ9

 

Intel® Core™ i7-975 Quad-Core

inkl. Hyper-Threading-Technologie

  • Arbeitsspeicher 12 GB DDR3 RAM
  • Festplatten 3 x 1500 GB SATA-II HDD
    (Software-RAID 5)

Możecie powiedzieć czym go tak obciążyć, żeby nie wyrobił ? bo kolega nie chce uwierzyć, że każdy sprzęt można zajechać

 

Twój kolega jeszcze mało widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DDOS to bezczelna metoda, ale chyba najprostsza do osiągnięcia. Wystarczy postawić na serwerze Apache z PHP i MySQL, wrzucić na to Wordpressa, wklepać kilka artykułów niepochlebnie opisujących np. 4chan (po angielsku będzie najlepiej), wejść tam i powklejać linki do tych artykułów. Czas od uruchomienia procedury do zdechnięcia serwera: od kilku godzin do maks. kilku dni. Gwarancja "sukcesu": 100%.

 

Nieco inna metoda: zainstalować serwer z jakimś panelem (polecam cPanel, ze względu na jego popularność, ale może być jakikolwiek inny, np. DirectAdmin czy nawet Kloxo), do tego jakiś system automatyzacji tworzenia kont (darmowy TheHostingTool w pełni wystarczy) i rozreklamować tę usługę po świecie, szczególnie na stronach odwiedzanych masowo przez użyszkodników z Chin, Turcji i krajów byłego Związku Radzieckiego. Czas od uruchomienia procedury do zdechnięcia serwera: od kilku dni do kilku tygodni. Gwarancja "sukcesu": 100%.

 

 

 

 

Można to zrobić jeszcze na wiele innych sposobów, bez udziału "czynników zewnętrznych" - wystarczy np. napisać odpowiednio dziurawy kod w Perlu czy PHP i przy odrobinie "szczęścia" nawet jedna wizyta na serwerze i jedno odwołanie do tego kodu może załatwić sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Zrób yoyo.pl bez jakiej kolwiek optymalizacji.

Przemo w edycji esportowej, w tysiącach egzemplarzy wystarczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z zajeżdżania serwera BOSS będzie najlepszy.. daj mu postawić swojego bloga na WP ; )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaw kilkadziesiąt serwerów CS Source na tickrate 100 na 32 sloty . I Na każdym włącz maks botów . Procki tego nie wytrzymają i serwer się zetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaw oscommercea i dodaj 500 000 artykulow ;)

a potem odpal szukanie sentancjami po 3-4 wyrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykly skrypt oparty na linku klikamy i leci zapytanie i tak leci ............... i serwer pada po kilku/ kilkunastu minutach .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fork();

 

Odpowiedź już została udzielona. Więc nie wiem po co się wysilacie.

(Cytuję prawidłową odpowiedź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×