Skocz do zawartości
gonzek

[ sprzedam ] Największe polskie forum Sony Ericsson

Polecane posty

Oferuję Państwu największe i najpopularniejsze w Polsce forum użytkowników telefonów komórkowych Sony Ericsson. Codziennie odwiedza je ponad 15.000 różnych osób generując przy tym ponad 200.000 wyświetleń (dane według Gemius). W weekendy liczby te zwiększają się nawet o kilkadziesiąt procent.

 

http://SE-Center.info

 

W "zestawie" skrypt (licencje), domena, baza, serwer semidedykowany, (możliwa) kontynuacja współpracy z IDM net S.A.

Cena jaka mnie interesuje to 100.000 zł + VAT, oczywiście podlega negocjacji.

 

W witrynie wciąż notuję szybki przyrost wizyt, odsłon oraz nowych rejestracji.

 

Witryna generuje stały przychód z tytułu współpracy z domem mediowym IDM net S.A., sprzedaży powierzchni reklamowej we własnym zakresie, kont premium, płatnych mailingów, etc.

 

Więcej informacji na aukcji Allegro: http://allegro.pl/item816370109_se_center_info_najwieksze_forum_sony_ericsson.html

 

 

Pozdrawiam,

Jakub Krężel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A przypadkiem nie jedno zero za dużo?

Chyba że przychód z tego forum jest w okolicach 100k rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie jedno zero za dużo?

Nie. ;)

 

Chyba że przychód z tego forum jest w okolicach 100k rocznie.

W najlepszym miesiącu było prawie 10k. 100k na czysto rocznie zapewne nie, ale w dwa lata jest to możliwe. Chociaż myślę, że mając trochę kapitału do zainwestowania i 100k rocznie da się wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. ;)

 

 

W najlepszym miesiącu było prawie 10k. 100k na czysto rocznie zapewne nie, ale w dwa lata jest to możliwe. Chociaż myślę, że mając trochę kapitału do zainwestowania i 100k rocznie da się wyciągnąć.

 

Jesli średni miesięczny dochód masz na poziomie 4-5k to można oscylować na poziomie 40- 60k za ten serwis, 100 sporo przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli średni miesięczny dochód masz na poziomie 4-5k to można oscylować na poziomie 40- 60k za ten serwis, 100 sporo przesadzone.

 

Nie przesadzajmy. Standardem w tego typu inwestycjach jest zwrot w ciągu około 2 lat. Gdybym miał oddać to za 40k z perspektywą zarobienia tej samej kwoty (przy dobrych "wiatrach") w nieco ponad pół roku, to byłbym głupcem.

 

Poza tym tak jak pisałem - cena jest do negocjacji.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×