Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pliki

hosting seo

Polecane posty

Witam poszukuję hostingu około 10-20 gb pojemności , 50 gb transferu (z możliwością zwiększenia) oraz z 20 różnymi adresami ip (możliwość zwiększenia). Proszę o propozycje. Dodam że dobrze by było gdyby można było płacić kwartalnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Nie interesują mnie oferty active-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to pukaj do neteasy.pl, ale raczej szykuj sporo gotówki.. miejsca dużo oczekujesz... transfer, jeśli realny, też spory.. no i raczej już zacznie w grę wchodzić obciążenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż firma active-hosting , podczas gdy wykryli jakiś błąd na moim serwerze odrazu go zablokowali. Po kilku godzinnej rozmowie odblokowali go, lecz później go znowu zablokowali. Ogólnie rzecz biorąc sam nie wiem czemu,coś im tam nie pasowało i nie chcieli uwierzyć mi, że nie działam na ich szkodę, wiec poszedłem do cal.pl tam zainstalowałem na serwerze to samo( dzień przed blokiem pobrałem wszystkie dane z serwera) i ... nic nie mają mi do zarzucenia, 0 bloków . A w a-h.pl straciłem tylko czas i pieniądze, których zwrotu nie otrzymałem , a zapłaciłem za 3 mies z góry. Trudno się mówi. W obecnej chwili nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do skorzystania z naszej oferty, konta od 15zł. rocznie,

dostępnych ponad 70 adresów IP - jeden adres do jednego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×