Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kalejdoskop

nazwa.pl czy avx.pl ?

Polecane posty

Gość Fobi

Witamy na forum,

 

avx jest sprawdzona firma i nie powinno byc z nia problemow, jednak nie mozna jej porownywac do nazwa.pl .

 

nazwa.pl - serwery w Polsce na dobrych laczach

avx.pl - serwery w Holandii

 

co moze dziwne nazwa.pl (netart) jest firma bardzo duza i posiada bardzo dobry support ale jestem sklonny powiedziec, ze avx ma lepszy.

 

Mimo mniejszych zasobow ludzkich jest prowadzony w bardziej osobisty sposob i dlatego jest szansa na odpowiedz na maila w noc z soboty na niedziele. Co w duzych firmach jest trudne.

 

Teraz wszystko zalezy od potrzeb, jesli jest to wazny serwis, ktory potrzebuje bardzo dobrej dostepnosci (a przy okazji zarabia) to wybralbym netart. Lepsza lokalizacja serwerow, bezpieczenstwo danych i troche prestiz.

 

W kazdym innym przypadku avx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko zalezy od potrzeb, jesli jest to wazny serwis, ktory potrzebuje bardzo dobrej dostepnosci (a przy okazji zarabia) to wybralbym netart. Lepsza lokalizacja serwerow, bezpieczenstwo danych i troche prestiz.

 

Tzn. że avx.pl cześciej "zalicza" pady od nazwa.pl i dane na nim zamieszczone są mniej bezpieczne (czytaj bardziej narażone na utratę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kalejdoskop - powiedz mi dlaczego AVX? co tak naprawde konkretnego wiesz o tej firmie? wiesz ile lat sa na rynku? ilu maja pracownikow? w jakich godzinach masz zagwarantowany support?

czy licza sie dla Ciebie tylko parametry konta? czy moze bezpieczenstwo i wspolpraca ze stabilna firma tez sa dla Ciebie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kalejdoskop - powiedz mi dlaczego AVX? co tak naprawde konkretnego wiesz o tej firmie? wiesz ile lat sa na rynku? ilu maja pracownikow? w jakich godzinach masz zagwarantowany support?
Podobnie jak po setkach pozostałych na rynku wiem mało ;) Jest kilka lat na rynku, ma kilkuset klientów (top100)

 

czy licza sie dla Ciebie tylko parametry konta? czy moze bezpieczenstwo i wspolpraca ze stabilna firma tez sa dla Ciebie wazne?

Czywiscie ze wszystko jest ważne dlatego pytam tu na forum :) Poczytałem na google o różnych ofertach, wybrałem nazwa.pl i avx.pl i teraz staram się wybrać jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam avx.pl - swietny support, dobre parametry, w listopadzie przenosza serwery do Polski. Jedynie panel administracyjny jest skromny, ale i to z czasem ulegnie zmianie:)

 

Nad nazwa.pl sam sie zastanawialem, ale brakowalo mi wielu opcji w panelu, do tego maja nienajlepszy support, ceny tez nieciekawe.

 

Pod uwage wzialbym tez progreso - serwery w Polsce (GTS), swietny panel, a jesli to za drogo, to zawsze mozna napisac maila i zapytac o indywidualna oferte (mniej miejsca, mniejszy transfer za mniejsza cene) - naprawde warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie - zawarliśmy umowę z jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju - firmą GTS Polska. W nowoczesnym centrum danych w Warszawie uruchomiliśmy serię serwerów, które od tej pory obsługiwać będą konta naszych klientów. Serwerownia posiada wysoki standard bezpieczeństwa ale przede wszystkim jedne z najlepszych łącz w kraju do największych sieci (m.in. 1Gbit/s TPNET, 155Mbit NASK, POL34, ICM, a także 1Gbit do punktu WIX), gwarantujące szybkość, niezawodność i bardzo krótkie czasy połączeń.
Fajne to Progreso, ale drrrrrrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to Progreso, ale drrrrrrogie.

 

Napisz do nich maila, obniz swoje wymagania co do parametrow (miejsce, transfer), powiedz, ze nie chcesz domeny .pl gratis, a bedzie tansze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie sprawdzam pingi na avx.pl i wychodzi mi, że co któryś pakiet 'upłynął limit czasu żądania', a ogólnie czasy są rzędu 260 ms, podczas gdy np nazwa.pl ma 30 ms powedzcie mi 'usługobiorcy' AVX-a czy takie tasiemce często im się zdażają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybral avx.pl.

 

"Nie tylko dobre ceny. Porownalem Wasza oferte z konkurencja... i wypadlo na Was :)" © Grzegorz T. - Łódź

"Niskie ceny i szybki serwer, nareszcie pozwolily mi na uruchomienie idealnego serwisu dla moich klientow" © Adam W. - Kraków

"Dziękuję za szybką odpowiedź. Gratuluję tak wspaniałej obsługi klienta" (c) Przemysław R. - Lublin

 

Moj faworyt, Krzysztof F. z Gdańska

"Nie wiedziałem, że hosting oferuje tyle mozliwości. To wspaniałe, że automat może odpowiadać na mail'e od moich klientów"

 

Czy te wspaniale opinie nie sa wystarczajace ? Troche szkoda, ze zaden z zadowolonych klientow nie podal adresu http://www swojej strony na poparcie tych opinii.

 

PS. Anna K. z wielkim biustem glosuje na Leszka M.

Czy Ty rowniez zaglosujesz na niego ?

 

 

* Wypowiedzi pochodza ze strony ]http://www.avx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Poradźcie, proszę, który jest wg Was lepszy ? nazwa.pl jest bardziej znany, avx.pl za podobne opcje jest prawie 2.5x tańszy, ale czy jakościowo równy nawie.pl ?

 

http://nazwa.pl/hosting.php?s=sz&idts=50http://www.avx.pl/hosting/domowy/

 

Zaraz mnie tu pewnie niektórzy zjedzą, ale... nigdy nie zaufałbym firmie z branży informatycznej która ma stronę na szablonie, w dodatku takim samym jak jedna z firm konkurencyjnych (ktoś niedawno podawał link). Mowa oczywiście o avx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie tu pewnie niektórzy zjedzą, ale... nigdy nie zaufałbym firmie z branży informatycznej która ma stronę na szablonie, w dodatku takim samym jak jedna z firm konkurencyjnych (ktoś niedawno podawał link). Mowa oczywiście o avx.

 

Jakby nie patrzeć troche to lipa, że strona jest z darmowego (bo skoro inni tez mają to albo jest darmowy albo baaardzo tani) szablonu. Chyba masternet.pl ma taki sam.. No akurat do Masternetu ciezko ich porownywac bo napewno sa lepsi.. Kwestia jest tego typu czy nie stać ich na zakup lepszego layoutu czy nie chce im się tego robic.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie patrzeć troche to lipa, że strona jest z darmowego (bo skoro inni tez mają to albo jest darmowy albo baaardzo tani) szablonu. Chyba masternet.pl ma taki sam.. No akurat do Masternetu ciezko ich porownywac bo napewno sa lepsi.. Kwestia jest tego typu czy nie stać ich na zakup lepszego layoutu czy nie chce im się tego robic.. :]

 

Obie możliwości są moim zdaniem kompromitujące. Nie stać? Przecież porządny layout jakiś student zrobi za kilkaset PLN, napewno nie gorszy od tego szablonu w skali bezwzględnej, a oryginalny. A jeśli im się nie chce... to nie komentuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×