Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Csliga.pl  BW

Poszukuje odministratora serwera CentOS 5

Polecane posty

Witam,

 

moja strona Lajty.pl poszukuje osoby, która tak jak my (obecna administracja) zajmowałaby się całym projektem z pasją. Szukamy uniwersalnego administratora serwerwisu pod kątem modernizowania strony, wymagamy znajomość PHP, java script, html+css i administracji systemu linuxwego CentoOS, w zamian oferujemy niestety tylko i wyłącznie odpowiednią range na forum prawa administracyjne na wszystkich serwerach gier jakie posiadamy, dostep do prywatnego serwera Lajty.pl, na którym można rozgrywać mecz i mixy i własny kanał na serwerze głosowym Ventrilo. Brak wynagrodzenia pieniężnego jest wynikiem tego, że całe środki wkładamy w utrzymanie serwerów gier.

 

Nasza strona ma 1000 zarejestrowanych użytkowników i około 300 unikalnych wejść dziennie. Jest to portal z przyszłością, mamy wiele pomysłów na modernizacje strony i automatyzacje różnych usług, ale brakuje nam wiedzy technicznej. Dlatego szukamy kogoś ambitnego i z pasją. Z góry dziękuję za odpowiedzi i prosze nie komentować jeśli nie chcecie brać udziału. Pozdrawiam, administracja Lajty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

(...)prosze nie komentować jeśli nie chcecie brać udziału(...)

 

A wiesz, że napisałeś posta na FORUM DYSKUSYJNYM?

 

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=dyskusja

 

 

 

 

Najszybciej znajdziesz kogoś takiego wśród osób bezpośrednio zainteresowanych, czyli użytkowników strony. Kogoś z zewnątrz raczej mało będzie interesowało coś takiego, za taką pracę bierze się spore pieniądze, więc to, co oferujesz dla kogoś "kumatego" raczej nie będzie specjalnie pociągające (dla mnie nie jest...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem. Widzę, że w takiej sytuacji prędzej się nauczę tych języków programowania, niż zapłacę komuś grube pieniądze za to że jeszcze musze godzinę tłumaczyć o co mi chodzi. Zawsze lepiej wykonać coś samemu, zależało mi na czasie, ale chyba się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma Ci to wykonać za free i Ty jeszcze jesteś oburzony, że musisz wszystko dokładnie wytłumaczyć to lepiej zacznij się uczyć języków i zrób to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem. Widzę, że w takiej sytuacji prędzej się nauczę tych języków programowania, niż zapłacę komuś grube pieniądze za to że jeszcze musze godzinę tłumaczyć o co mi chodzi. Zawsze lepiej wykonać coś samemu, zależało mi na czasie, ale chyba się nie uda.

 

zycze powodzenia w nauce, tylko ze za książkę w helionie niestety rownież trzeba zapłacić ;)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moja strona Lajty.pl poszukuje osoby, która tak jak my (obecna administracja) zajmowałaby się całym projektem z pasją. Szukamy uniwersalnego administratora serwerwisu pod kątem modernizowania strony, wymagamy znajomość PHP, java script, html+css i administracji systemu linuxwego CentoOS, w zamian oferujemy niestety tylko i wyłącznie odpowiednią range na forum prawa administracyjne na wszystkich serwerach gier jakie posiadamy, dostep do prywatnego serwera Lajty.pl, na którym można rozgrywać mecz i mixy i własny kanał na serwerze głosowym Ventrilo. Brak wynagrodzenia pieniężnego jest wynikiem tego, że całe środki wkładamy w utrzymanie serwerów gier. Nasza strona ma 1000 zarejestrowanych użytkowników i około 300 unikalnych wejść dziennie. Jest to portal z przyszłością, mamy wiele pomysłów na modernizacje strony i automatyzacje różnych usług, ale brakuje nam wiedzy technicznej. Dlatego szukamy kogoś ambitnego i z pasją. Z góry dziękuję za odpowiedzi i prosze nie komentować jeśli nie chcecie brać udziału. Pozdrawiam, administracja Lajty.pl
już mnie takie "portale z przyszłością" rozwijające się w dziedzinie" e-sportowej" śmieszą, zwłaszcza hasła że "całość środków " jest wkładanych w utrzymanie serwerów. przejaja, goście mają kase płacić po kilkadziesiąt złotych miesięcznie za serwery gier a nie mają 15-30 zł. na rok na serwera www, hehe, ciekawe dlaczego? bo pewnie domena za złotówke która i tak po roku nie będzie odnowiona bo wtedy już cena 120 ( ta domena do września ważna zarejestrowana w home czyli wszystko jasne),

a serwery też gratis za jakiś niby sponsoring wykopane,

całość dopenia skrypt "przemo" ,a w dodatku szukają "specjalistę" który będzie tyrał za to że se pogra, hehehehehehehe, jednym słowem jak już wcześniej napisałem : przejaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała wypowiedź fajna, ale nie spodobał mi się ten kawałek:

całość dopenia skrypt "przemo"

Mam rozumieć 'masz coś' do przema? Bardzo przyjemny, tylko trzeba umieć nim zarządzać, a taką dziwaczną opinię dały mu właśnie takie 'szybko rozwijające się projekty' :lol:

Bądź co bądź życzę 'panom' administratorom Lajtów powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie z fhu edart się wypowiedzieli, szkoda, że wasza forma sprzedająca serwery też była takim świetnym projektem, niska jakość usług i po pewnym czasie zakonczyla dzialalność i pan jeszcze ma czelnosc mi wyskakiwać z takimi tekstami to jest smieszne. Sprzedaliscie swoje serwery do inej formy bo wam sie dalsze egzystowanie nie oplacalo, tak mierna firma nie miala prawa przetrwac... - prosze oto ich stronka cserwer.pl

 

A to ze ksiazka w heliosie kosztuje to wiem, ale ksiazka to smieszne pieniądze. Teamt do zamkniecia, milo ze przypomnieliscie mi ze w necie sa sami e-napinacze jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy o tym fakcie na WHT wie, więc skończ lamenty.

Co do tematu i 'książek', nie wystarczy odbębnić pare książek aby zacząć pisać mody, pluginy lub całe strony bądź programy. Są osoby, które i bez tego nauczą się same wszystkiego, a są też takie, które nie nauczą się nawet podstaw htmla z pomocą innych osób, dla mnie książki są jedynie 'pomocą w praktyce', jak ktoś już dużo umie :lol:

Ja osobiście korzystam jedynie z dokumentacji php, jak potrzeba przypomnieć sobie działanie jakiejś funkcji :)

Ale po co ta cała kłótnia, życzymy Ci wszyscy ogromnego sukcesu, bo widać, że masz samozaparcie i nieodkryte talenty, więc napewno Twój projekt będzie znany na całym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie z fhu edart się wypowiedzieli, szkoda, że wasza forma sprzedająca serwery też była takim świetnym projektem, niska jakość usług i po pewnym czasie zakonczyla dzialalność i pan jeszcze ma czelnosc mi wyskakiwać z takimi tekstami to jest smieszne. Sprzedaliscie swoje serwery do inej formy bo wam sie dalsze egzystowanie nie oplacalo, tak mierna firma nie miala prawa przetrwac... - prosze oto ich stronka cserwer.pl A to ze ksiazka w heliosie kosztuje to wiem, ale ksiazka to smieszne pieniądze. Teamt do zamkniecia, milo ze przypomnieliscie mi ze w necie sa sami e-napinacze jak wy.
serwery gier były prowadzone bardziej jako dodatek niż główna działalność, bez nastawienia na jakieś wielkie zyski, bardziej jako propagowanie hostingu www. jakbyś nie wiedział to firma nie zakończyła działalności, poczytaj trochę to się dowiesz, że nazwa domeny to nie to samo co firma.

Śmieszny to Ty jesteś, przychodzisz żebrać na forum i jeszcze masz pretensje do świata.

Nawet nic nie napisałeś o wydatkach na serwery bo oczywiście napisałem prawdę.

Strona www csliga.pl też nie działa bo też zapomniałeś zapłacić - w dodatku mnie :)

teraz na pewno się okaże że serwery www też mam do d...y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym zapłacił ale jedyny kontak jaki miałem to było gg i od ponad miesiąca pan nie odpisywał, bo dużo pracy itd. To ja dziękuję za taką współpracę. Wiem, że to nie cała firma, ale mówię że działalność serwerów gier była nie udana, mówi się trudno. I nie żebrzę. Te posty już mają nie wiele wspólnego z tematem. Gdyby się pojawił jakiś modek i zamkną to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

W wielu hostingach, gg to nie jest podstawowa forma kontaktu.

 

już mnie takie "portale z przyszłością" rozwijające się w dziedzinie" e-sportowej" śmieszą, zwłaszcza hasła że "całość środków " jest wkładanych w utrzymanie serwerów. przejaja, goście mają kase płacić po kilkadziesiąt złotych miesięcznie za serwery gier a nie mają 15-30 zł. na rok na serwera www, hehe, ciekawe dlaczego? bo pewnie domena za złotówke która i tak po roku nie będzie odnowiona bo wtedy już cena 120 ( ta domena do września ważna zarejestrowana w home czyli wszystko jasne),

a serwery też gratis za jakiś niby sponsoring wykopane,

całość dopenia skrypt "przemo" ,a w dodatku szukają "specjalistę" który będzie tyrał za to że se pogra, hehehehehehehe, jednym słowem jak już wcześniej napisałem : przejaja

 

Racja :P

 

Co do przema, to zwykle w wydaniu "e-sportowym" napakowany jest tyloma dodatkami, że robi się ciężki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×