Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lutecki

Konto IMAP - maksymalna niezawodność

Polecane posty

Witam serdecznie,

Poszukuję firmy hostingowej, która posiada w swojej ofercie konta IMAP'owe. Z racji tego, iż chodzi o pocztę firmową nie mogę sobie pozwolić na firmę krzak, usługa musi posiadać dobry filtr antyspamowy, wysoki uptime, powierzchnię kilka GB. Muszę przenieść konta pocztowe z Home.pl które udostępnia jedynie POP. Chcę to zrobić na zasadzie zmiany rekordu MX domeny tak, aby wszystkie usługi poza pocztą, nadal leżały na Home.pl.

 

Z góry dziękuję za pomoc,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! zapraszam do IONIC.pl (parametry kont www)

Antyspam na wysokim poziomie (można po-testować przez 14 dni, ale gwarantuję 98% zadowolenia),

dostęp do w/w stref DNS jak najbardziej będzie możliwy na zakupionym koncie.

Pisałem, że nie chcę przenosić domen, a wydelegować jedynie rekord MX do firmy, która IMAP mi udostępni. Dobrze, gdyby firma posiadała osobne pakiety e-mailowe, a nie jako "dodatek" do konta WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że nie chcę przenosić domen, a wydelegować jedynie rekord MX do firmy, która IMAP mi udostępni. Dobrze, gdyby firma posiadała osobne pakiety e-mailowe, a nie jako "dodatek" do konta WWW.

 

Ale to nie problem przecież :) Dostajesz całe konto więc odpalasz co sobie życzysz.

Konto e-mail jeśli może być zakupione osobno to dużo tańsze nie będzie a już coraz mniej firm ma w ofercie sam e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie Home oficjalnie niedawno informowało, że zmieniają parę spraw u siebie.

Możesz podesłać jakieś linki do tych komunikatów? Jestem ciekaw co tam napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać jakieś linki do tych komunikatów? Jestem ciekaw co tam napisali :)

 

A w sumei nie kojażę, pewnie jakis webhosting lub coś podobnego, obiło mi się również o uszy, że chcą zmienić OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Home.pl? Hmm.. wydaje mi się, że KEI będzie lepszym rozwiązaniem.. raz, że można sobie dowolnie tworzyć konta w różnych domenach, dwa, że jest multum opcji, trzy, że ich BOK to nie roboty odpisujące oklepane regułki na każde pytanie..

No tak, trzeba dać 150 na początek, a potem 300 i jest to od razu konto WWW, ale mimo wszystko jednak warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz skorzystać z google apps zmieniając rekordy MX.

Google oferuje konta z dostępem przez IMAP. Jeśli zależy Ci na maksymalnej niezawodności, możesz przejść na wersję PRO, płatną z tego co pamiętam ~40 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Zawsze możesz skorzystać z google apps zmieniając rekordy MX.

Google oferuje konta z dostępem przez IMAP. Jeśli zależy Ci na maksymalnej niezawodności, możesz przejść na wersję PRO, płatną z tego co pamiętam ~40 euro.

W wersji darmowej, to konto nie działało ~ 2 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×