Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WPNJ

Hosting shared ~2GB/20-30GB do 150zł/rok

Polecane posty

Witam.

 

Sprawa jest prosta. Poszukuję hostingu shared o parametrach: ~2GB dysk / ~25GB transferu na miesiąc, reszta (bazy, konta) fajnie jakby były unlimited lub z jakimiś sensownymi limitami w stosunku do parametrów. Oczekuję również sprawnego supportu.

 

Chciałbym hostować forum phpbb3, które nie jest szczególnie oblegane, bo ruch ciągle spada, ale posiada kilka autorskich modyfikacji. Modyfikacje są na tyle zoptymalizowane, że na prawdę bardziej już się nie da ich ulepszyć, ale niestety wg. obecnego hostingodawcy mogą powodować zbyt duże obciążenie. Osobiście ręczę za te mody

 

Cena: Możliwe, że oczekuje zbyt wiele ale 120-150zł na rok to jest absolutny max jaki mogę dać. Nic więcej.

Jakieś oferty znajdą się?

 

Pozdrawiam,

PJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A jaki jest twój obecny hostingodawca? I jak tłumaczy obciążenie CPU?

 

Ja ze swojej strony zapraszam do przetestowania, jednego z naszych pakietów przez 14 dni - w tym czasie mogę określić czy forum rzeczywiście jest przeciążające.

 

pzdr.

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sprawa jest prosta. Poszukuję hostingu shared o parametrach: ~2GB dysk / ~25GB transferu na miesiąc, reszta (bazy, konta) fajnie jakby były unlimited lub z jakimiś sensownymi limitami w stosunku do parametrów. Oczekuję również sprawnego supportu.

 

Chciałbym hostować forum phpbb3, które nie jest szczególnie oblegane, bo ruch ciągle spada, ale posiada kilka autorskich modyfikacji. Modyfikacje są na tyle zoptymalizowane, że na prawdę bardziej już się nie da ich ulepszyć, ale niestety wg. obecnego hostingodawcy mogą powodować zbyt duże obciążenie. Osobiście ręczę za te mody

 

Cena: Możliwe, że oczekuje zbyt wiele ale 120-150zł na rok to jest absolutny max jaki mogę dać. Nic więcej.

Jakieś oferty znajdą się?

 

Pozdrawiam,

PJ.

 

Zapraszam do przetestownaia naszych serwerów.

 

Opcja Small2000

lub

Opcja Medium4000

http://mzone.pl/hosting.html

 

W opcji Small limity na dodatki ustawione na 10, w opcji Medium na 20, w Big bez limitów.

Gdyby skrypt zachowywał sie nie stabilnie na jednym serwerze, nie ma problem z przeniesieniem i przetestowaniem na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej chcę zebrać oferty, przeanalizować je, wykonać testy przynajmniej w kilku firmach i dopiero podejmę jakiś wybór. Więcej informacji na temat strony mogę udzielić na PW ewentualnie :)

 

Czekam na więcej ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam skorzystanie z tego konta ( parametry prawie identyczne jak podane w temacie )

max-hosting

7 dni test bez zobowiązań, domena pl gratis, itd, itp.

 

PS. wzięcie kilku kont z różnych firm na test będzie na pewno dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta MediumPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 170,80 zł brutto (nie wiem czy podałeś cenę brutto czy też netto.. netto=140) rocznie dostaniesz 6GB pojemności i 30GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120-150zł brutto. Hekko.pl już testowałem ostatnio, ale tylko czyste podstawowe skrypty i działało przyzwoicie :) Teraz tylko muszę sprawdzić jak działa moje forum u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×