Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ShopPratch

Uśredniony transfer

Polecane posty

czołem

nie wiem czy dobry dział wybrałem ale zaryzykuje postawienie tego wysoce teoretycznego pytania:

czy istnieja gdzies statystyki mówiące o średnim transferze dla jednej pełnej usługi hostingowej w miesiącu?

wiem że strona stronie nie równa, usługa hostingowa usłudze ruch ruchowi i tak dalej

byc może jednak gdzies zostało to jakoś uśrednione?

bedę wdzieczny za każde info, każdy trop ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
czy istnieja gdzies statystyki mówiące o średnim transferze dla jednej pełnej usługi hostingowej w miesiącu?

 

Nie ma odpowiedzi na to pytanie. I nigdy nie bedzie ;)

Jedna strona robi 1MB / m-c, inna 1TB / mc. Mozna przeliczac sredni transfer na srednia przepustowosc ale odpowiedz na Twoje pytanie nie istnieje!

 

Policz sobie ile srednio kazdy uzytkownik bedzie w stanie zassac danych w trakcie jednej wizyty (odejmij dane zcache'owane) i pomnoz razy ilosc wizyt w miesiacu i wyjdzie Ci sredni transfer na miesiac.

 

Chyba ze pytasz o zupelnie co innego ? Zadales to pytanie bardzo niekonkretnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze pytasz o zupelnie co innego ? Zadales to pytanie bardzo niekonkretnie.. ;)

 

Pewnie chodzi mu o to, jaki procent tego co kupił wykorzystuje przeciętny klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodzi mu o to, jaki procent tego co kupił wykorzystuje przeciętny klient.
raczej jaki procent tego co mam zamiar kupić wykorzysta przeciętny klient, w przeciwnym razie skorzystałbym ze statystyk

 

Nie ma odpowiedzi na to pytanie. I nigdy nie bedzie

niestety to jest odpowiedź na moje pytanie :-D

oczywiście jestem świadomy tego o czym pisałeś, miałem nadzieję że istnieje gdzieś jakieś info które mówi np. że 100 klientów firmy xxx pożera w miesiącu xxx - transferu

wiem że to czysta teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×