Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hostingpotrzebny

[szukam] Konfiguracja/zabezpieczenie serwera

Polecane posty

Witam,

Mam VPS na Centos5 z licencja DA. W zasadzie serwer dziala, ale tak jak byl postawiony przez firme ktora udostepnila serwer to nic nie bylo konfigurowane. Potrzebuje jednorazowej uslugi konfiguracji/zabezpieczenia serwera (oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze zabezpieczyc serwer "jednorazowo" to jak raz najesc sie do syta, zeby na reszte zycia starczylo - czyli niemozliwe, ale sa pewne kwestie ktore nalezy zrobic raz)

Co mam konkretnie na mysli:

- logi mam po 0,5GB - sa bledy a ja nie potrafie ich interpretowac

- chcialbym, aby zakladany user otrzymal subdomene xxx.mojadomena.pl

- ustawienie dns na moje czyli dns.mojadomena.pl (tylko przekierowanie na dnsy mojego uslugodawcy)

- polskie czcionki w mailach powitalnych (teraz nie ma)

- czasami maile nie dochodza, nawet nie wiem jak to sprawdzic

- czytalem kiedys o zmianie domyslnych portow do administracji... czy to warto zostawiam ocenie konfigurujacego, ew. zdaje sie na sugestie

- na serwerze nie ma nic poza zwyklymi stronkami w php i kilkoma bazami (joomla, itp), wiec moze warto cos powylaczac - zdaje sie na sugestie

Ktos zapyta: dlaczego nie Managed vps. Ano dlatego, ze brak kasy. Kilka stronek znajomych nie jest az tak dochodowe. Glowne zabezpieczenie serwera to po prostu backup.

Czekam na oferty na jednorazowa konfiguracje/zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×