Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cichy

vsc.pl

Polecane posty

Witam

Mam problem z którym nie moge dać sobie rady otóż wykupiłem konto na vsc.pl przez trzy miesiące wszystko działało sprawnie po tym okresie zaczeli do mnie pisać userzy że mają problem z połączeniem sie z stroną dokładnie z forum po kilku dniach ten sam problem pojawił sie u mnie mogłem połączyćsie tylko przez serwer proxy.

W chwili obecnej ze stroną nie da sie połączyć nawet przez serwer proxy mało tego nie moge połączyć sie z żadną stroną która stoii na serwerze vsc.pl problem ten dotyczy wielu ludzi którzy równiez nie mogą połączyć sie ze stroną www.cichy.vsc.pl/vb

Z problemem skierowałem sie do admina serwera otrzymałem taką oto odpowiedz:

Witam ponownie,

   Poraz kolejny usiluje wytlumaczyć, iż przypuszalnym problemem w przypadku gdy nie wyświetla strony a czyni to po wejściu na proxy jest ban na IP lub grupe IP na zupelnie innym serwisie, bo na VSC.PL nie zostal zalożony żaden ban. Jezeli ban zostal zalożony nie na dany serwis a na dns to również przy próbach polączenia z serwerem VSC.PL nie jest to mozliwe i nie jest to z naszej winy a z winy użytkownika.

   Natomiast forum nie ma tu nic do rzeczy, bo nastepuje problem z dostępem do serwera a nie do forum !



   Dostęp jak widać przez proxy, do serwera jest, a ze zbanowane są dns na jakieś IP na innym serwerze za to juz nie odpowiadam.



   Z poważaniem,

       

SzNiKeRs

Wiktor S.

Prosze o pomoc w tej sprawie ponieważnie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem

Mój temat nie ma na celu skompromitować hosting vsc.pl prosze tu tylko o jakieś rady

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOA#1... Poza tym prowadzisz brudne serwisy to sam jestes winny.

Tam nie ma warezu od dwuch miesięcy forum w chwili obecnej znajduje sie na innym serwerze pozatym dostalem pozwolenie na postawienie forum warezowego i nie w tym jest problem

dodam jeszcze ze moge swobodnie łączyć sie z FTP i Cpanel co również jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×