Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
trytyt

WebAS - gzie i za ile

Polecane posty

Witam

poszukuje informacji na temat panelu WebAs czyli coś takiego jak w kei.pl czy ibc.pl

niestety G nie dało mi odpowiedzi na to pytanie - prawdę mówiąc najpotrzebniejsze informacje to:

czy jest płatny ( przypuszczam że tak ) i ile kosztuje ? Ponadto interesują mnie wszelkie informacje o tym skrypcie - chciałbym go po testować na localu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes

To jest ich panel autorski, napisany przez nich, tak wiec dostepny tylko z ich usluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ich panel autorski, napisany przez nich, tak wiec dostepny tylko z ich usluga.

 

To jakim cudem inne firmy mają ten sam panel ?

z WebAs na ibc.pl miałem do czynienia jak jeszcze nie wiedziałem o istnieniu kei

ponadto http://www.inten.pl/ też ma ten panel ...

w ofercie http://www.netiz.pl/hosting/serwer-dla-twojej-firmy/szczegoly-techniczne-business też można go spotkać

http://windows-hosting.pl/konfiguracja_i_zarzadzanie_serwerem_ftp.htm#4. kolejny przykład FAQ "Jak się zalogować do programu webas" ( skoro jest tu to i w ofercie )

tak więc nie jest tak jak piszesz chyba że te wszystkie firmy oraz inne są ich własnością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze słyszę, żeby inten miało ten panel.. widziałem tam tylko DirectAdmin..

 

Ma go jeszcze AMM, ale sami mi się przyznali, że resellują usługi KEI.. także najprawdopodobniej te firmy po prostu mają serwery z softem KEI... potracertuj trochę, albo nawet wprost zapytaj.

Weźmiesz serwa za tysiaka miesięcznie to pewnie Ci ten panel doinstalują ; )

 

EDIT: acha, podałeś AMM ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ibc.pl - też by miało serwery od kei ? z tego co wiem firma nie wiele mniej od kei istnieje a WebAs jest na bank bo mam z tym hostingiem na co dzień do czynienia ( serwer klienta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inten ma DirectAdmina,

ibc jak widać po whoisie adresów IP jest rozgłaszane przez KEI.

 

masz racje tracert też Kraków pokazuje

 

A jak bardzo chcesz się tym WebAsem pobawić, to proponuję to:

http://www.kei.pl/?stronka=popup/dedicated/webas

 

przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post:

 

no a ibc.pl - też by miało serwery od kei ? z tego co wiem firma nie wiele mniej od kei istnieje a WebAs jest na bank bo mam z tym hostingiem na co dzień do czynienia ( serwer klienta )

 

mam z tym panelem do czynienia od dawna od strony klienta zarówno w ibc.pl jak i w kei.pl gdzie mam prywatne konto :)

chciałem po prostu poznać go od korzenia (gdyby się okazało żę można go kupić) gdyż jest to jeden z najmądrzejszych paneli jakie spotkałem.

 

@Sponsi - nie trzeba za tysiaka właśnie admin odpisał że jeśli posiadam serwer dedykowany istnieje możliwość doinstalowania WA jednakże wiąże sie to z utratą dostępu do root'a z wiadomych przyczyn ;)

a z drugiej strony taki dedyk o którego nie trzeba by było się martwić (administrować) to coś fajnego - może sie opłacać zależy tylko ile trzeba dopłacić :)

 

PS. to już wiem dlaczego ibc tak śmiga B)

 

Dziękuje za wszelką pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten tysiak to była przenośnia dla "drogi dedyk w KEI"... bo podejrzewam, że zewnętrznie KEI Ci tego nie "da"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to na pewno ale napisali że w cenie dzierżawy serwera a więc elegancko i także w cenie administracja nim ;)zbyt tanie to te serwery nie są ale full opcja :) Backup danych na dedyku to jest coś B)

Lubie tą firmę zawsze podpytają i doradzą

tylko niesmak malutki pozostał że się nie pobawię WebAs'em tak jak chciałem ;)

jedyna opcja jaka mi zostaje to CV do nich złożyć :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×