Skocz do zawartości
zset

Hosting dla strony szkolnej

Polecane posty

Witajcie

 

 

Poszukuję dobrego, pewnego i polskiego hostingu dla strony szkolnej . Póki co jest "Business Server" w home.pl (kosztuje ponad 700zł rocznie), jednakże nie jest potrzebny aż taki (zużywany jest tylko 1% transferu), a w dodatku są dziwne i częste uszkodzenia struktur tabeli w sql.

 

 

Ruch jest póki co niski, 100-200 odwiedzin dziennie, ale prognozuję przynajmniej 500 odwiedzin dziennie. :)

 

Skrypty z jakich korzystamy: Drupal (strona główna), MyBB (forum), Coppermine Photo Gallery (galeria), Moodle (e-learning).

 

 

 

Póki co myślałem o takim czymś:

 

- hosting: neteasy.pl medium (wyższy pakiet ze względu na CPU)

 

- domena - .pl w home.pl (fakt, że wyżej niepochlebne opinie, ale z domenami nie miałem u nich problemu)

 

 

 

 

A Wy co możecie zaproponować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Może zobacz prohost.pl.,linuxpl.com lub netarterię - ceny przystępne, fachowy support no i bardzo stabilne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogo mam pisać z ofertą sponsoringu serwera dla tej szkoły ? do Ciebie na PW czy dzwonić do dyrektora ?

Chętnie zostaniemy sponsorem za reklamę na stronie.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

UWAGA Dumping!!! Ty draniu, chcesz sprzedać poniżej kosztów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
częste uszkodzenia struktur tabeli w sql.

Jaki silnik bazy?

 

Ze swojej oferty mogę polecić pakiet Medium - uważam że w zupełności wystarczy na Wasze potrzeby, jak i nie będzie problemu z CPU.

http://glowanet.pl/hosting.html

Zapraszam do przetestowania za darmo przez 14 dni.

 

Pozdrawiam

Adam Głowiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty draniu, chcesz sprzedać poniżej kosztów!

 

Dobrze dobrze przynajmniej się skorzysta

 

Do kogo mam pisać z ofertą sponsoringu serwera dla tej szkoły ? do Ciebie na PW czy dzwonić do dyrektora ?

Chętnie zostaniemy sponsorem za reklamę na stronie.

 

Pozdrawiam Damian Miodek

 

A ze strony kontakt.php czytamy

 

Uwaga !

 

Prosimy nie pisać o sponsoring serwerów gier, dedykowanych, domen, vps oraz serwerów www.

 

Nie sponsorujemy osób prywatnych, klanów i innych podmiotów.

 

Pozdrawiamy: Active-Hosting.pl

 

 

:) Widzę ze tylko szkoły mają tak dobrze ( sponsoring bez większych wymagań )

 

Koniec OT

 

Ja ci moge polecić ovhost.pl , Damiana, prohost oraz ionic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mogę napisać, że połowa hostingów się załamie, jak zobaczy Moodle. Widziałem parę przypadków wywalania z serwerów za ten skrypt, kilka hostingów wręcz dopisywało to cholerstwo do listy zabronionych (prawie każdy darmowy ma ten zapis w standardzie). I nie pytajcie dlaczego tak się działo/dzieje, sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mogę napisać, że połowa hostingów się załamie, jak zobaczy Moodle. Widziałem parę przypadków wywalania z serwerów za ten skrypt, kilka hostingów wręcz dopisywało to cholerstwo do listy zabronionych (prawie każdy darmowy ma ten zapis w standardzie). I nie pytajcie dlaczego tak się działo/dzieje, sam nie wiem...

A ja właśnie testowo sobie z ciekawości zainstalowałem na swoim serwerze, przeszło gładziutko bez najmniejszych problemów. Co prawda kobyła to jest faktycznie, ale z tego co widzę to i możliwości ma od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 4GB pojemności i 10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

W cenie konta w promocji otrzymasz rejestrację domeny .pl co myślę, że będzie odpowiadać potrzebom.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mogę napisać, że połowa hostingów się załamie, jak zobaczy Moodle. Widziałem parę przypadków wywalania z serwerów za ten skrypt, kilka hostingów wręcz dopisywało to cholerstwo do listy zabronionych (prawie każdy darmowy ma ten zapis w standardzie). I nie pytajcie dlaczego tak się działo/dzieje, sam nie wiem...

 

Nie wiem dlaczego tak miało by być. Kilku naszych najstarszych klientów używa moodle i nie odnotowałem nic złego, żadnych przeciązeń. Na vipserv.org sporo placówek oświatowych ma konta więc swojego czasu przygotowałem autoinstalatory wszystkich platform e-lerarningowych które mają polskie tłumaczenie:

moodle, eFront, Dokeos, Claroline

Nie są to może rozchwytywane rodzynki, ale coraz więcej klientów używa platform e-learningowych u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest używanie Moodle'a i "używanie" Moodle'a... jest różnica bardzo podstawowa w 30 userach, którzy wchodzą raz na tydzień czy miesiąc a w 300 userach wchodzących co drugi dzień... wiem, bo korzystam z tego systemu w 2 miejscach pracy, sam też instalowałem, ale jakoś nie chciało mi się w to zagłębiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wy co możecie zaproponować? ;)

 

Mogę zaproponować jedno z naszych kont "Biznes". W najtańszej wersji koszt wynosi niecałe 100 zł brutto/m-c. Istnieje również możliwość rejestracji/utrzymania u nas domen. W przypadku .pl: 67,10 zł brutto za odnowienie.

 

Całość na naszych własnych, mocnych maszynach, kolokowanych w Centrum Danych ATMAN w Warszawie i na dedykowanym łączu 100 Mbps z gwarantowym SLA 99,80%/rok i bezpośrednim tranzytem do TPSA.

 

Korzystają już z naszych usług takie instytucje jak Urząd Miasta, szkoły czy Sąd Rejonowy.

 

O awaryjności i problemach ze stabilnością praktycznie można zapomnieć.

 

Uptime naszej sieci: http://www.serviceuptime.com/users/uptimemonitoring.php?S=88e03a97f80abb4ea145b13d699708e2&Id=13567

 

(mierzony przez niezależny serwis, 24h/dobę, co 5 minut i od kilkunastu miesięcy - jedyna dłuższa przerwa spowodowana przeprowadzką maszyn do własnej szafy: kilka godzin w środku nocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×