Skocz do zawartości
berix

[wirtualny] hosting poniżej 100 zł/rok

Polecane posty

Witam aktualnie posiadam hosting w lh.pl oferta orange lecz chce się przenieść gdzieś indziej ponieważ jak wiadomo przedłużenie na kolejny rok kosztuje x2 więcej i zauważyłem że transfer 300 gb nie wykorzystam a głownie tym się kierowałem zakupując 1raz swój hosting poniważ nie wiedziałem ile taka strona bierze transferu

 

tak wykorzystywałem transfer

październ	6.10 GB
wrzesień	8.13 GB
sierpień	10.71 GB
lipiec	7.71 GB
czerwiec	7.20 GB
maj	4.43 GB
kwiecień	4.59 GB
marzec	1.21 GB

 

i teraz pytanie czy są lepsze a zarazem tańsze oferty niż tą co proponuje lh za te 100zł? teraz najbardziej zależało by mi na szybkości i niezawodności (pracuje na systemie cms joomla). Aktualnie mam na oku serwer z unixstror.org pakiet Start-3 lub Biznes-1 czy były to dobry wybór i godny następca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 4GB pojemności i 10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

A w razie gdyby nie to za 119,60 pakiet MediumPack (nie wiem czy kwota którą podałeś ma być netto, jeśli tak to i ten się łapie a ma 2x więcej transferu).

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterNET.pl serwer typu CLASSIC (2GB powierzchni i 10GB transferu m-c) za jedyne 61.00zł brutto (cena stała)

Braknie Ci transferu? nic nie musisz płacić, dodajesz dowolną ilość na zasadzie redukcji ważności usługi.

 

Dlaczego MasterNET.pl?

* od 5-ciu lat na rynku usług webhostingowych

* brak ukrytych opłat oraz wieloletnich umów

* najlepsze ceny przedłużeń domen

* proste, samoobsługowe zarządzanie usługami

* autorski panel Klienta

* bezpłatny automatyczny okres testowy od 14 do 30 dni!

 

Ostatnie opinie o MasterNET.pl

 

Dawno nie przedstawiałem oferty :)

 

PS. @berix 100zł to na prawdę malutko za roczne utrzymanie hostingu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A ja po raz kolejny polecę hosting jako klient, a nie firma prezentująca swoja ofertę :)

 

100zł / netto na rok - bardzo polecam:

Prohost.pl

Za cPanel, świetny support i brak problemów.

 

Jeżeli sporo funkcji Ci nie potrzeba, to może:

Netarteria.pl

Tu masz już za 69zł netto za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tutaj mogę polecić ofertę OVhost.pl i konto Starter 2GB pojemności oraz 20GB transferu na miesiąc. Cena takiego konta to 42 zł brutto na rok. Strony klientów wczytują się dosyć szybko. Każdy klient posiada 14 dni na przetestowanie konta.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterNET.pl serwer typu CLASSIC (2GB powierzchni i 10GB transferu m-c) za jedyne 61.00zł brutto (cena stała)

Braknie Ci transferu? nic nie musisz płacić, dodajesz dowolną ilość na zasadzie redukcji ważności usługi.

 

Dlaczego MasterNET.pl?

* od 5-ciu lat na rynku usług webhostingowych

* brak ukrytych opłat oraz wieloletnich umów

* najlepsze ceny przedłużeń domen

* proste, samoobsługowe zarządzanie usługami

* autorski panel Klienta

* bezpłatny automatyczny okres testowy od 14 do 30 dni!

 

Ostatnie opinie o MasterNET.pl

 

Dawno nie przedstawiałem oferty :)

 

PS. @berix 100zł to na prawdę malutko za roczne utrzymanie hostingu..

także się zastanawiałem nad ta oferta z masternet (wczoraj zamówiłem domenę z tej firmy :) ) pakiet PREMIUM bo jest w promocji :), a co do kwoty 100zł/rok szczerze to i tak dużo za stronę która jest prowadzona z czystej zajawki bez gdzie nie ma żadnych dochodów :).

I mam pytanie do kiedy promocja trwa? ponieważ abonament kończy mi się w lutym ale już teraz chciałem się zorientować na rynku hostingowym

 

ale teraz pytanie czy szybkość i niestabilność masterNet jest porównywalna do light hosting?

 

aha i co to znaczy?

Braknie Ci transferu? nic nie musisz płacić, dodajesz dowolną ilość na zasadzie redukcji ważności usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@berix

Promocja obowiązuje bez terminowo czyli do odwołania.

Odnośnie stabilności, to już sam się przekonaj w czasie okresu testowego lub poczytaj ostatnie opinie.

"aha i co to znaczy?", a czego tu nie rozumiesz?

Wykorzystasz limit transferu w danym miesiącu i aby uniknąć ew. blokady strony, zwiększasz transfer kosztem zmniejszenia ważności usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli np chcialbym dodoakto 1gb transferu to np umowa skraca mi się o 1dzień ?
Tak, na tej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 4GB pojemności i 10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

a czy w przypadku przkroczniea transferu jest blokowana strona? czy jest jakies inne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy w przypadku przkroczniea transferu jest blokowana strona? czy jest jakies inne rozwiazanie

 

 

W każdej firmie system jest tak ustawiony, że konto jest blokowane. Tak jest także u nas, chyba że masz nielimitowany transfer.

W tej chwli u nas trwa promocja, nielimitowany transfer. Zwiększamy transfer za każdym razem drukrotnie kiedy konto przekroczy min 80% wartości.

 

http://mzone.pl/hosting.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
a czy w przypadku przkroczniea transferu jest blokowana strona? czy jest jakies inne rozwiazanie

U nas konto nie jest blokowane. Jesteś informowany o przekroczonym transferze i czekamy 48h na decyzję klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas konto nie jest blokowane. Jesteś informowany o przekroczonym transferze i czekamy 48h na decyzję klienta.

Na jaką decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie czy jakiś hosting oferuje - niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc? bo nadal się obawiam o transfer a więszkosc ofert w tej kwocie czyli ok 100zł to 10gb na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.linuxpl.com , posiadam u nich stronę od dłuższego czasu i nie narzekam :)

 

Masz do wyboru dwa pakiety w Twoich okolicach cenowych:

 

w1gb

- 2000 MB pojemności

- 20 GB transferu / miesiąc

 

48zł/rok

 

 

w2gb

- 4000 MB pojemności

- 50 GB transferu / miesiąc

 

122zł/rok

 

 

Ponadto można korzystać u nich z pythona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Webh.pl. Tylko u nas za 100zł BRUTTO otrzyma Pan konto o parametrach:

 

3GB miejsca

36GB transferu miesięcznego

Serwery umieszczone w Polsce

Baz danych sztuk 15

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. zmiany pakietu.

A jeśli klient nie podejmie decyzji zmiany pakietu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli klient nie podejmie decyzji zmiany pakietu? :)

Wtedy ten kotek umiera... :)

 

P.S.

Przepraszam, po prostu nie mogłem się powstrzymać (po przeczytaniu wypowiedzi w tym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A jeśli klient nie podejmie decyzji zmiany pakietu? smile.gif

Tak jak napisał Kaczy, logiczne że blokada konta.

 

Jednak czasami tak się zdarza iż klient może gdzieś wyjechać, ma inne ważne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisał Kaczy, logiczne że blokada konta. Jednak czasami tak się zdarza iż klient może gdzieś wyjechać, ma inne ważne sprawy.
klient dostaje zwykle przed przekroczeniem limitu informację, że czas na dodatkowy zakup, więc to trochę dziwna polityka, a jak wyjechał na miesiąc ? :) u mnie klient któremu się coś kończy dostaje info, jak nie zgłosi na czas chęci zmiany pakietu to niestety jest blokada. Pilnowanie każdego klienta co komu brakuje mija się z celem - moim zdaniem wystarczy info na email - nie jestem ich pracodawcą abym wiedział kiedy kto bierze urlop i wyjeżdża, po prostu jest automatyczna blokada. Zresztą, firma hostingowa jest od tego aby świadczyć ciągłość usług a klient aby dbać o to z czego korzysta i ile.

 

PS. nie przedstawiałem w tym wątku swojej oferty bo z tego co widzę temat dotyczy : jak najwięcej transferu za jak najmniej - niestety moja oferta nie mieści się w tych ramach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×