Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grinczar

Hosting + Domena (niekoniecznie) - strona klanowa

Polecane posty

Gość Grinczar

Poszukuję małego, stabilnego hostingu pod stronę klanową. Myślę, że 500MB albo 1GB miejsca i 5/10GB transferu miesięcznego spokojnie wystarczy. Do tego oczywiście wszystkie luksusy takie jak MySQL, PHP itd., ale tego chyba nie muszę pisać :) Cena? Do 5 zł na miesiąc?

 

Co polecacie? Pamiętajcie, że te parametry, to tylko takie "mniej więcej". Jedynie hosting musi być stabilny i w miarę tani.

 

Planuje jeszcze dokupić domenę, dlatego gdyby ten hosting miał dosyć tanie .pl lub .com, to chętnie również skorzystam, ale nie jestem jeszcze pewien, dlatego też w temacie napisałem "niekoniecznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapraszam do skorzystania z oferty OVhost.pl. Tutaj proponuję konto Starter 2GB pojemności oraz 20GB transferu miesięcznie. Cena tego konta to 42 zł brutto za rok czasu. Wiecej szczegółów na naszej stronie internetowej. Każdy klient posiada 14 dni okresu testowego. Konto takie jak najbardziej nadaje się pod małe projekty.

 

 

Posiadamy również w ofercie rejestrację domen. Ceny są dosyć konkurencyjne w porównaniu do innych ofert na rynku - domeny.

 

Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z naszych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję małego, stabilnego hostingu pod stronę klanową. Myślę, że 500MB albo 1GB miejsca i 5/10GB transferu miesięcznego spokojnie wystarczy. Do tego oczywiście wszystkie luksusy takie jak MySQL, PHP itd., ale tego chyba nie muszę pisać :) Cena? Do 5 zł na miesiąc?

 

Co polecacie? Pamiętajcie, że te parametry, to tylko takie "mniej więcej". Jedynie hosting musi być stabilny i w miarę tani.

 

Planuje jeszcze dokupić domenę, dlatego gdyby ten hosting miał dosyć tanie .pl lub .com, to chętnie również skorzystam, ale nie jestem jeszcze pewien, dlatego też w temacie napisałem "niekoniecznie".

 

Serwery Grosz:

 

http://www.mzhost.eu

 

Na dole strony po lewej lub:

 

Serwer Small2000

 

http://mzone.pl/hosting.html

 

Zapraszam do testów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinczar

OVhost.pl - dobry hosting, ale nie ma płatności na miesiąc.

Mzone - nieprofesjonalnie wygląda, ale ceny ciekawe (tylko czy brutto?) i "3mc-e gratis" kusi.

 

Jeszcze myślę nad Netrar.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVhost.pl - dobry hosting, ale nie ma płatności na miesiąc.

Mzone - nieprofesjonalnie wygląda, ale ceny ciekawe (tylko czy brutto?) i "3mc-e gratis" kusi.

 

Jeszcze myślę nad Netrar.pl...

 

Ceny brutto.

 

Co do wyglądu. Te dwa posty w Twoim profilu, również nie wyglądają profesjonalnie. :)

 

Punkt widzenia, zależy od punktu spojrzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinczar

Ceny brutto.

 

Co do wyglądu. Te dwa posty w Twoim profilu, również nie wyglądają profesjonalnie. :)

 

Punkt widzenia, zależy od punktu spojrzenia ...

Tyle, że ja nic nie sprzedaje i moje posty mogą wyglądać nieprofesjonalnie.

 

Punkt widzenia, zależy od punktu spojrzenia - dokładnie! Dlatego byłem zaciekawiony pomimo wyglądu.

 

I tym sposobem MZone odpadło. Chyba jednak Netrar.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja nic nie sprzedaje i moje posty mogą wyglądać nieprofesjonalnie.

 

Punkt widzenia, zależy od punktu spojrzenia - dokładnie! Dlatego byłem zaciekawiony pomimo wyglądu.

 

I tym sposobem MZone odpadło. Chyba jednak Netrar.pl...

 

A ja proponuje, abyś wziął okres testowy z kilku firm (nie koniecznie u nas) i sam się przekonał co znaczy profesjonalizm przy obsłudze klienta.

Zapewniam Ciebie, że gdybyś poszperał trochyę na forum, nie musiałbyś nawet zakładać takiego wątku i miałbyś mirodajną ocenę potencjalnego usługodawcy.

Tak czy inaczej, życze powodzenia w wyborze przyszłego prowidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack/EasyPack+ z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70/68,32 zł brutto rocznie dostaniesz 2/4GB pojemności i 5/10GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby.

W pakiecie EasyPack+ dostaniesz rejestrację domeny pl w cenie.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVhost.pl - dobry hosting, ale nie ma płatności na miesiąc.

 

Witam!

 

Jeżeli koniecznie zależy Panu na płatności miesięcznej zapraszam do kontaktu, możemy ustalić indywidualne warunki i płatność za hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×