Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Vetinari

Swiftway.co.uk - konkurencja dla Leaseweb?

Polecane posty

Chciałem się zapytać, czy może ktoś z Was miał okazję korzystać z usług firmy Swiftway.co.uk i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na jej temat?

 

Patrząc po ofercie z WHT.com celują bezpośrednio w klientów Leaseweb, będąc przy tym bardziej atrakcyjni cenowo.

 

Trochę poszperałem, tu i ówdzie i wyszło, że kolokują sprzęt w Easynet w Amsterdamie. Posiadają własną sieć (as35017) z mixem Fiberring (as38930) (siostrzana firma Leaseweb podlegająca temu samemu właścicielowi, czyli Ocom) oraz Reasonnet (as25525) (niewielka holenderska firma hostingowa/dc). Co ciekawe na ich stronie widnieje polski adres: Eureka Solutions Sp. z o.o., ul. Legnicka 62C lok.207, 54-204 Wroclaw, Poland.

 

Ciekawi mnie głównie jakość usług, począwszy od czasu potrzebnego na setup serwera, przez jakość i niezawodność łącz, a kończąc na jakości i czasie reakcji supportu (na WHT.com ich przedstawiciel wydaje się być dość rozmowny i pomocny). Nie ukrywam, że z tą ofertą mogą się okazać dość ciekawą alternatywą dla OVH/LW, przed zakupem hamuje mnie jedynie znikoma liczba opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu trafilem na ich oferte na wht.com, szukalem czegos o tej firmie i nic nie znazlem. Aktualnie www wyglada tak samo jak rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×