Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
takun

(opinia) nets.pl

Polecane posty

Witam:)

 

Jestem zainteresowany hostingiem z lokalizacją w Polsce. W Google znalazłem ciekawą (tanią) ofertę firmy http://www.nets.pl/ . Niestety na forum nie znalazłem żadnej opinii dotyczącej tej firmy i ich usług. Tak więc prosiłbym was o jakieś opinie, czy warto itd

 

 

EDIT : Czy moderator mógłby poprawić w tytule nets.pl zamiast nest.pl - literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zaraz zaraz !!! Logo jak i nazwa przypomina sklep z akcesoriami komputerowymi. Był kiedyś sklep o nazwie Net Service (na tej stronie logo identyk) który był zlokalizowany w Gdańskim Geant i na Starowiejskiej w Gdyni (siedziba). Właścicielka nabrała towaru za 70 000 PLN i znikła. Potem Sklep reaktywowali chyba byli pracownicy i zmienili nazwę na NetS.... Nie podoba mi się to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz !!! Logo jak i nazwa przypomina sklep z akcesoriami komputerowymi. Był kiedyś sklep o nazwie Net Service (na tej stronie logo identyk) który był zlokalizowany w Gdańskim Geant i na Starowiejskiej w Gdyni (siedziba). Właścicielka nabrała towaru za 70 000 PLN i znikła. Potem Sklep reaktywowali chyba byli pracownicy i zmienili nazwę na NetS.... Nie podoba mi się to ...

 

 

Tą firmę to chyba pamiętam, miałem kiedyś niezłe zabawy z nimi. Jeżeli to ta sama firma co mieściła się na Starowiejskiej i w byłym Tesco w Chylonii.

Nie wiem jednak nic na temat oszustw, w moim przypadku sprzedawca skłamał mi w przypadku danych technicznych jakiegoś produktu. Potem nie mogłem tego zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Logo i adresy wyglądają identycznie ... Jaja to ludzie mieli bo sporo narodu oddało sprzęt do naprawy/ gwarancji i musieli w asyście policjantów odbierać swoją własność. Były z tego niezłe jaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.

 

Dawny Net Service z siedzibą na Starowiejskiej w gdyni w 2005 roku ogłosił bankructwo. ( z tąd opinie Klinetów, że zostali oszukani ). Firmę tą, przejeła firma POLMED w której prezesem jest ten sam właściciel co eBOSS Group.

 

Przejeli markę, domeny i klientów. Sklepy zostawili. W miejscach gdzie miał sklepy dawny Net Service, otwarte zostały nowe sklepy komputerowe przez różne firmy w tym NET-S i DEMO itd.

 

Można znaleźć wiele opisów o dawnym Net Service w internecie i o tym kto ich przejął i co się potem z jego mieniem stało po ogłoszeniu bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×