Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Melodies

Server Dedykowany

Polecane posty

Witam, ponieważ nie znalazłem w innych tematach jak i stronach interesującej mnie oferty prosze o oferte serwera dedykowanego. Interesuje mnie serwer do 250zł brutto bez kosztów instalacji oraz na czas nieokreślony. Serwer będzie poświęcony dla gry MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponieważ nie znalazłem w innych tematach jak i stronach interesującej mnie oferty prosze o oferte serwera dedykowanego. Interesuje mnie serwer do 250zł brutto bez kosztów instalacji oraz na czas nieokreślony. Serwer będzie poświęcony dla gry MMO.

 

Parametry/lokalizacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba ze mniej starczy :P

 

To jest raczej pytanie do Ciebie lub do osób bardziej obeznanych w dziedzinie stawiania/hostowania owej gry.

Generalnie mógłbym Ci zaproponować ciekawy serwerek w tej cenie ale musiałbyś określić konkretne parametry łącza - a już na pewno sprawdzić czy potrzebne Ci aż 100Mbps :P Do maszyny która nie będzie szałem sprzętowym (250 zł) jak pod gry, więc może nie uciągnąć super ruchu to i łącze będzie się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej pytanie do Ciebie lub do osób bardziej obeznanych w dziedzinie stawiania/hostowania owej gry.

Generalnie mógłbym Ci zaproponować ciekawy serwerek w tej cenie ale musiałbyś określić konkretne parametry łącza - a już na pewno sprawdzić czy potrzebne Ci aż 100Mbps :P Do maszyny która nie będzie szałem sprzętowym (250 zł) jak pod gry, więc może nie uciągnąć super ruchu to i łącze będzie się nudzić.

 

a wiesz jak moge sprawdzic parametry serwera ktorego uzywam? niestety nie jestem jego wlascicielem a informacji nie chca mi ujawnic, wiem tylko ze ma 1gb ram wiec pewnie procek i lacze tez nie jest super... ale gdybym znal parametry to moglbym spokojnie podac wszystkie informacje poniewaz gra bardzo dobrze smiga nawet z 200 online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer będzie poświęcony dla gry MMO.

 

powiedz może jaka gra mmo... bo dla takiej Tibi, nie potrzeba ci łącza 100mbps tylko jakieś max 10-15mbps + 5mbps dla stronki www, co daje jakies 15-20mbps i transferu licz z 1tb - 1.5tb, jeśli jakaś inna mmo podaj nazwe to się oszacuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×