Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Flaming Bird

Outsourcing

Polecane posty

Witam,

 

Chcę oferować swoje usługi informatyczne poza granicami Polski i dlatego poszukuję firm oferujących outsourcing i posiadających znajomość języka angielskiego. Poniżej podaję listę moich oczekiwań. Nie jest wymagane, ażeby każda firma spełniała wszystkie wymagania. Mogę nawiązać współpracę z kilkoma firmami, gdzie jedna specjalizuje się w jednej rzeczy, a druga w innej:

 

01. tworzenie www - poczynając od małych i prostych stron (mogą być tworzone na oprogramowaniu open source), a kończąc na wyspecjalizowanych bazach danych i systemach. Jeśli chodzi o technologie to wszystkie obecnie dostępne i powszechnie używane (.net, ajax, javascript, python, itd.).

 

02. obsługa klientów:

 

- udzielanie wszelkich informacji klientom odnośnie usług oferowanych przez moją firmę.

 

- odsyłanie zapytań ofertowych do firm webdesignowych itd. współpracujących z moją firmą i odsyłanie ich odpowiedzi do klientów.

 

- część usług mojej firmy to odsprzedarz (reselling) usług innych firm pod moją własną nazwą. Ich wsparcie techniczne wygląda następująco: Reseller będzie musiał przekazywać swoje wiadomości do wsparcia technicznego w imieniu swoich klientów. Zespół pomocy technicznej będą następnie przekazywać swoje odpowiedzi do resellera, który musi odsyłać je do swoich klientów. Tak więc, potrzeba osób, które by pośredniczyły w wymianie wiadomości pomiędzy moimi klientami, a firmami, których jestem resellerem.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×