Skocz do zawartości
www

Hosting z allegro.pl

Polecane posty

W większości dzieciaki kupują resellera za oceanem bądź UK/DE o parametrach "fikcyjne unlimited" za jakieś 30 / 50 PLN i myślą że zrobią biznes bo parametry nieograniczone lub jakieś szaleńcze 50GB dysku z oversellingiem i tworzą konta i tworzą i tworzą aż reseller się postawi i podziękuje za współpracę ze względu na ilość kont i obciążenie serwera :P no i 200 "klientów" ma problem bo chłopcy przestaną płacić za resellerka więc pozamiatane - strony nie masz :D

 

MZone, masz fajne VPSy a dokładniej traffic :) zgłoszę się na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homehost.pl = polwebs.pl = złodzieje i oszuści a i ten tekst:

 

"HomeHost.pl to jedyny prawdziwy hosting na allegro, konkurencja często działa na granicy prawa i poza granicą przyzwoitości, oferując zatrważająco niską jakość usług, serwery na których pracują takie hostingi to np. oferta KimSurfi, charakteryzuje się one bardzo niską ceną (70 zł miesięcznie), kosztem stabilności i bezawaryjności. Tacy allegrowicze zmieniają co jakiś czas konta allegro z których prowadzą sprzedaż, ponieważ dostają dużą ilość negatywnych komentarzy."

 

Że na takich nie ma paragrafów !

 

polwebs - http://allegro.pl/show_user.php?uid=2186159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konto w HomeHost i już czekam ponad 48h na aktywacje zapłaciłem 2gr. admin nie raczył się nawet odezwać a w regulaminie nigdzie niema napisane ze inne firmy hostingowe nie moga mieć konta. Chciałem przetestować ich usługę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłeś ile 2 grosze? Czy mi się przewidziało?

 

 

Jak sama nazwa wskazuje to domowa serwerownia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłaciłeś ile 2 grosze? Czy mi się przewidziało?

Wystarczy wejść na ich stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×