Skocz do zawartości
www

Hosting z allegro.pl

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję konto hostingowe pod swój mały projekt.

Nie muszę posiadać konta w super idealnej firmie.

Dopiero później się przeniosę, widząc że projekt się rozwija.

Dlatego wybrałem kilka aukcji z allegro.pl, prosiłbym o pomoc w wyborze.

Co z niżej wypisanych byście wzięli?

http://www.allegro.pl/item766236751_sgnet_..._300gb_rok.html

http://www.allegro.pl/item766145373_homeho...960gb_1rok.html

http://www.allegro.pl/item758009460_super_...6zl_za_rok.html

http://www.allegro.pl/item764874593_mocne_...a_promocja.html

http://www.allegro.pl/item759281093_okazja..._pl_na_rok.html

Proszę o poważną pomoc, bez zbędnych wpisów typu :

Nie bierz żadnego, zainwestuj więcej itp.

Po prostu podałem co bym chciał, proszę o pomoc w wyborze.

Za pomoc serdecznie dziękuje!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie. Ile możesz wydać na rok? I jakie parametry Ci są potrzebne? Ile transferu i pojemności?

 

Na prawdę...nie bierz hostingów z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja poradzę:

w takich cenach to co nie weźmiesz to będzie gówno...

 

Weź COKOLWIEK z firm, które bywają wymieniane na tym forum... nawet takie smallservers.pl, masternet.pl, czy coś... no cokolwiek, tylko nie tamten szit! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Fajny ten homehost.pl a najlepsza jest opcja "Własny Plan Hostingowy"

zu9rp2xmg5bkiyzo7c6.jpg

 

nic tylko brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety 20zł. Jest to kwota na start,

dlatego chcę coś z ofert na allegro.pl

 

Później oczywiście zmienię na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm najtańsze co znalazłem to u Damiana - www.active-hosting.pl 29 zł netto za ok.

 

Mówie tu o firmach a nie jakiś krzakach.

 

Więc albo dolóż te pare zlotych albo będziesz za chwile marudzić że strona czesciej nie działa niz dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2GB miejsca

i najlepiej 10gb transferu.

Mogę dać 30zł.

Najlepiej płatność kwartalna albo półroczna.

To bym mógł w każdej chwili zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz już domenę, skorzystaj może z opcji dDomena z oferty dhosting (ale za to musisz trzymać u nich min 1 domenę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2GB miejsca

i najlepiej 10gb transferu.

Mogę dać 30zł.

Najlepiej płatność kwartalna albo półroczna.

To bym mógł w każdej chwili zrezygnować...

 

Doprecyzujmy: te 10 GB transferu ma byc miesiecznie? A 30 zl tez miesiecznie?

Bo w tej cenie na pewno Pan cos znajdzie.

Ale jezeli ma Pan na mysli cene rocznie - ciezko bedzie cos znalezc. Po prostu jest to ponizej oplacalnosci kazdej firmy hostingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

IMO to już lepiej za darmo w np. 000webhost. Za 5-10zł rocznie to dostaje się gwarancje problemów i nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz neteasy.pl. Czy naprawdę chcesz dać mniej te 5 zł, a później się wkurzać że przez tydzień strona nie działa (o ile w ogóle zacznie działać)? Albo że stracisz dane w wyniku "awarii" a "firma" nie będzie miała backupu? To nie są jakieś wyimaginowane sytuacje - 90% tych krzaczków z allegro spotyka taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak byłem jeszcze młody kilka lat temu zaczynając zabawę z tworzeniem stron i nie mając kasy też chciałem mieć super hosting za 15zł /rok i też uważałem że to dużo... teraz jak już zakończyłem okres bezdochodowej edukacji (Technikum elektroniczne) rozpocząłem studia na Politechnice Warszawskiej (Obecnie rok III - tragedia :) ) i mam dobrą pracę to nie patrzę ile wydaję na to czy na tamto ale oczywiście kilka lat temu sępiłem każdą złotówę na sektor IT i wydaje mi się że jesteś w podobnej sytuacji do mojej :) Skoro już tak nalegasz na hosting allegrowy to mniej więcej sprawdzę te oferty i coś polecę ale żadnej gwarancji nikt z polecających Ci nie da za te pieniążki, sam miesięcznie na hosting przeznaczam ok 100 PLN za VPS u kolegi Kamila z WEBH + licencja na cPanel / WHM mimo że na moje obecne potrzeby by wystarczył hosting za 10 PLN/m-c lecz po 3 latach prowadzenia WebHostingu już się uzależniłem od własnego serwera :)

 

sgnet.pl

- Chłopiec ma konto resellera w mytwphosting.com a Ci zaś mają dedyka lub VPS'a w wiredtree.com

- Pingi do serwera 140ms (gdzie milewidziane pingi powinny być do 30ms) - serwer pewnie w USA

- Tak dla śmiechu możesz się zapytać jakie są dane firmy NIP REGON itd :) Ciekawe jakie będzie wytłumaczenie - czy może że firma jest właśnie zakładana... :)

 

homehost.pl

- zapewne reseller w Superhost.pl

- tylko ciekawe dlaczego domena jest podpięta pod ns'y Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie a nie pod własne :)

- chyba chłopiec zapomniał umieścić dane firmy ale to akurat jest nieistotne dla wiarygodności hostingu... :)

 

avhost.pl

- To mi wygląda na sympatyczny kicz :)

- Koledzy znawcy tematu, czy oby logo nie zostało podprowadzone od wcześniej istniejącej firmy avh.pl która została z resztą komuś sprzedana ?

- Na podstronie kontakt ani słowa o danych firmy a za to jest: "avhost.pl jest częścią projektu AdminPANEL.pl" o co tu chodzi :)

- Jakiś amatorski grafik przerabiał stronę, o dziwo link z dolnej części strony: Wszystkie prawa zastrzeżone - prowadzi na www.avh.pl :)

- Widzę że ten profesjonalny hosting też nie ma swoich ns'ów tylko nsy cjc.pl :)

- Zapewne Reseller w CJC.pl więc poczytaj opinie o CJC wydaje mi się że może to być najlepsza oferta.

- Ale prezentacja graficzna na allegro jest porażająca :)

 

 

Dalej już nie chce mi się weryfikować pozostałych ofert ale przynajmniej widać że pozostałe firmy podają NIP i regon na swoich stronach...

 

i bardziej bym się skłaniał ku dwum ostatnim ofertom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homehost.pl

- tylko ciekawe dlaczego domena jest podpięta pod ns'y Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie a nie pod własne :P

 

Zapewne dlatego, że na serwerach w sieci SGH działa bardzo przyjemna usługa FreeDNS. Przyznaję, korzystanie z darmowych usług może nie sprzyja budowaniu wizerunku firmy hostingowej, ale o samej usłudze nie mogę powiedzieć złego słowa. To na pewno lepsze rozwiązanie niż stawianie dwóch DNS-ów na tej samej maszynie co www i reszta usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto ma służyć głównie do wrzucania zdjęć.

Już sam nie wiem co wybrać... ;/

 

Zastanów się w ten sposób. Czy jest to ekonomiczne sprzedaż kont po 5-6 złotych na rok i jeszcze o takich wysokich parametrach? Serwery kosztują, administracja też, więc kto za to zapłaci? Przecież nikt nie bedzie tego robił za darmo.

Wygląda to w ten sposób (przeważnie): dwóch kumpli postanawia uruchomić hosting, łapią klientów bardzo niską ceną na np.Allegro. Nabrali np. 200 ludzi po 6 złotych na rok, wychodzi 1200 złotych. Znajdź mi serwer za tą kwotę. Ta kwota to nie tylko na serwer, do tego trzeba kupić licencję na oprogramowanie itd.

A gdzie jest zysk ze sprzedaży kont?

Ty kupisz w jakieś firmie na Allegro hosting i przez miesiąc bedziesz miał spokój potem bedzie pisał tu na forum gdzie jest moja strona, co się stało z firmą X.

Poszukaj na forum, masz tu ogrom firm do wyboru za 20-30 złotych rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dalej firma Ionic.pl sprzedaje konta po 15zł...

Bardzo dobre parametry. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×