Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Support w firmach hostingowych

Polecane posty

Gość N3T5kY

[OT]

Przyznam rację - mam jednego klienta z UK, i jest to chyba jedyny który rozumie iż nie ma hostingu z uptime 102% :)

[/OT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Małota "dozwolona krytyka konsumencka" - pierwsze słyszę ... moim zdaniem każda krytyka jest dozwolona pod warunkiem, że jest poparta faktami i jest rzetelna,

krytyka != publikacja stenogramów z rozmowy ...

 

Oczywiście, każda z firm by chciała aby publikować tylko te super pozytywne rozmowy pracowników bok, nikt nie pozwoli na opublikowanie rozmowy w której pracownik "daje ciała".

Ja natomiast jestem za brakiem takiej możliwości - klient zgłasza się po pomoc i ją otrzymuje, nie ma co robić szopki.

 

Wiarygodnym testem można by nazwać okresy testowe u kilku dostawców oraz sprecyzowanie w tym samym kierunku testów np:

a) czas odpowiedzi na email

:) skuteczność/czas rozwiązania problemu

c) odbieranie telefonów, sposób załatwienia sprawy

d) etc. etc.

 

To tylko przykłady, ale przecież można zrobić jeden mądry test i przeprowadzić go w firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej regulacji prawnej występuje?

 

Wprost to pojęcie występuje w art. 41 prawa prasowego. Natomiast w potocznym użyciu rozszerza się je do szerszego znaczenia na podstawie przepisów kodeksu karnego, kodeksu wykroczeń i kodeksu cywilnego, które mówią o stanie wyższej konieczności. Chodzi o ochronę dobra wyższej wartości poprzez naruszenie dobra niższej wartości. Czyli ujmując to przykładem mogę opublikować moją korespondencję z działem supportu jakiejś firmy i naruszyć ich dobre imię poprzez napisanie mojej opinii w celu ochrony dobra innych osób rozumianego jako poinformowanie ich o praktykach firmy, której mogli by zostać klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie działa mi, NIE DZIAŁA MI SERWER !!!! ZŁO ZŁO ZŁO !!! ODDAWAĆ KASĘ, OD 2 MINUT NIE DZIAŁA MI SERWER !!! NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ZŁODZIEJE !!! POLITYCY !!!!

 

Jeżeli tak wygląda większość ticketów albo rozmów z konsultantami/ bok to ja się wcale nie dziwię że niektórzy dostają cholery... Support to też człowiek i ma prawo być zmęczony, ma prawo wstać lewą nogą. ma prawo mu się rozwalić romans z sekretarką szefa itd itd. I należy to zrozumieć. No ale jak BOK dalej odp w stylu spier* itd to takiego należy wywalić. jest człowiekiem ale robiąc w BOK jakieś zasady winny obowiązywać. W końcu klient wasz pan, nawet jeżeli będzie to 11 letni pokemon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu klient wasz pan, nawet jeżeli będzie to 11 letni pokemon :)

 

Eee tam. Hasło "klient nasz Pan" to wcale nie jest prawdziwe określenie. Bardzo dużo firm filtruje klientów ponieważ koszt obsługi 11-letnich pokemonów może przewyższać przychody dzięki nim uzyskane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×