Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
polWebs.pl

polWebs.pl - powrót

Polecane posty

Witamy

 

Należy się kilka słów wyjaśnień.

polWebs.pl jest od ok. miesiąca offline.

Powód 1: Rozwiązanie umowy przez głównego providera (bez podawania konkretnej przyczyny), gdzie utrzymywane bylo 80% stron.

Powód 2: Dzialanie osób trzecich majace na celu unicestwienie naszej dzialalnosci, na ten temat nie będziemy udzielać szerszych wyjaśnień ze względu na toczące się postępowanie.

 

W tym tygodniu ( do 11 Pździernika ) świadczenie usług zostanie wznowione.

 

Część klientoów deklaruje osiągnięcie zadowolenia w przypadku przedłużenia abonamentu o okres w jakim hosting byl niedostepny i kontynuowanie korzystania z uslugi.

Obsługa klientów życzących sobie zwrotu kosztów będzie rozłożna w czasie na przestrzeni Października i Listopada.

 

Email o podobnej treści został wysłany na adresy e-mail użytkowników polWebs.pl

 

 

---

Pozdrowienia

Zespół polWebs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za moda z tym "wylegitymowywaniem" z danych firmy, 

troszeczke to uwłaczające.

Czyżby ustawodawca nałożył na mnie obowiązek udostępiena danych REGON i NIP?

Hm, zdaje się żę tak ^_^

 

 

Jeszcze w tym tygodniu znajdziesz te informacje na polWebs.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za moda z tym "wylegitymowywaniem" z danych firmy,

troszeczke to uwłaczające.

Czyżby ustawodawca nałożył na mnie obowiązek udostępiena danych REGON i NIP?

Hm, zdaje się żę tak ^_^

 

 

Jeszcze w tym tygodniu znajdziesz te informacje na polWebs.pl.

 

Na WHT jest weryfikacja, jeśli nie przedstawisz takowych dokumentów będziesz traktowany jako krzak i dostaniesz bana :) dokumenty@WenHostingTalk.pl -> szczegóły zapewne z chęcią przedstawi Ci ktoś z zespołu moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będe traktowany jako krzak? czyli nic się nie zmieni.

 

Z tego co pamiętam wpisywałem nip i regon przy rejestracji konta na forum.

Tak jak napisałem wyżej, jeszcze w tym tygodniu dane firmy będą dostępne na strone polWebs.pl.

 

Jeśli się postarasz, to znajdziesz te informacje w cachu google  ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe traktowany jako krzak? czyli nic się nie zmieni.

 

Z tego co pamiętam wpisywałem nip i regon przy rejestracji konta na forum.

Tak jak napisałem wyżej, jeszcze w tym tygodniu dane firmy będą dostępne na strone polWebs.pl.

 

Jeśli się postarasz, to znajdziesz te informacje w cachu google ^_^

 

Nie mam zamiaru nic szukać, a moderację proszę jako osoba przestrzegająca regulaminu o blokadę konta niezweryfikowanego. Ponieważ, można znaleźć na forum posty osób które twierdzą, iż zostały oszukane przez w/w firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interweniujcie sobie i weryfikujcie na tym fajnym forum służacym do oczerniania i do niczego innego ^_^

 

Zachowujesz się jak dziecko. Jaki problem w tym by podać dane firmy?

Takie są tutaj zasady, jeżeli tego nie akceptujesz to po prostu nic nie pisz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną formą obrony przed argumentem że to forum służy wyłącznie do oczerniania jest użycie pseudoargumentu "zachowujesz się jak dziecko", to przykre.

 

Dane firmy podawalem nie raz, również na tym forum, nie czuje obowiązku wylegitymowywania się z regonu przy każdym nowym topicu, uważam to za uwłaczające, dlatego ich tu i teraz nie podam, tylko dlatego.

 

Przy następnej wypowiedzi nie próbuj prosze rzucać uniwersalnym błotem w kierunku mojej osoby vel mojego przedsiębiorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Na WHT jest weryfikacja, jeśli nie przedstawisz takowych dokumentów będziesz traktowany jako krzak i dostaniesz bana ^_^ dokumenty@WenHostingTalk.pl -> szczegóły zapewne z chęcią przedstawi Ci ktoś z zespołu moderatorów.

 

Nie musi.

Nie podał swojej oferty, a to ze sie zarj i zaeklarowal jako firma to wiesz.

Tutaj jest setki userow ktorzy nie reklamuja swoich uslug i nie sa legitymowani,

gdyz nie oferuja oferty publicznie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dział się nazywa: Informacje od firm hostingowych

 

Jeżeli każdy zacznie pisać co mu się podoba, to niedługo krzaki będą ogłaszały że serwer nie będzie działał bo ma rano klasówkę z matematyki i musi się uczyć.

Skoro to informacja od firmy, to wypadało by napisać jakiej firmy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi.

Nie podał swojej oferty, a to ze sie zarj i zaeklarowal jako firma to wiesz.

Tutaj jest setki userow ktorzy nie reklamuja swoich uslug i nie sa legitymowani,

gdyz nie oferuja oferty publicznie na forum.

 

Przedstawia oficjalne stanowisko firmy - jak pisałem wcześniej mieliśmy okazję czytać sporo negatywnych opinii o poczynaniach polwebs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta potem znowu znikną. Ja bym w żadnym wypadku takiej firmie ponownie nie zaufał. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na WHT jest weryfikacja, jeśli nie przedstawisz takowych dokumentów będziesz traktowany jako krzak i dostaniesz bana ^_^ dokumenty@WenHostingTalk.pl -> szczegóły zapewne z chęcią przedstawi Ci ktoś z zespołu moderatorów.

 

No chyba nie, co najmniej dwie osoby sobie spokojnie piszą a krzaki mają. Jeszcze współpracują razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Dane firmy podawalem nie raz, również na tym forum, nie czuje obowiązku wylegitymowywania się z regonu przy każdym nowym topicu, uważam to za uwłaczające, dlatego ich tu i teraz nie podam, tylko dlatego.

Oh, to straszne. Jak prowadzenie firmy jest dla Ciebie zbyt trudne to przerzuć się na wypas owiec w południowym Peru.

Odpowiednie ustawy regulują jakie informacje musi przedsiębiorca udostępniać.

 

ps. gratuluje podejścia. Coś co dla każdego przedsiębiorcy jest oczywiste i w jego interesie (uwiarygodnienie) dla Ciebie jest uwłaczające. ?!? WTF?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×