Skocz do zawartości
Suchjy

Jaki hosting do wysyłania mailingu?

Polecane posty

Poszukuję dobrego i taniego hostingu tylko i wyłącznie pod wysyłanie mailingu do kilku/kilkudziesięciu tysięcy użytkowników.

chodzi tutaj głównie o serwer pod wysyłanie mailingu, bez ograniczen wysyłania maili na dzien/godzine itp. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo wlasny dedyk.

Uczciwie mowie, ze malo ktory admin wezmie na siebie takie ryzyko, zwlaszcza ze sam nie potrafisz podac dokladnej liczby uzytkownikow. Kilka / kilkadziesiat tysiecy - to Twoje slowa.

Tak duza rozpietosc sugeruje, ze baza mailii nie jest legalna. Jezeli moje przypuszczenia sa prawdziwe to poczytaj sobie "Ustawe o swiadczeniu uslug droga elektroniczna", a zwlaszcza art. 24 tej ustawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baza w pełni legalna, a użytkownicy wyrazili zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych. Jej liczba nie jest dokładnie określona ponieważ dość szybko się powiększa.

Interesuje mnie hosting, do kupna. Tani i z możliwością wysyłania mailingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Tak duza rozpietosc sugeruje, ze baza mailii nie jest legalna. Jezeli moje przypuszczenia sa prawdziwe to poczytaj sobie "Ustawe o swiadczeniu uslug droga elektroniczna", a zwlaszcza art. 24 tej ustawy.

 

Tomek, przecież może mieć własne forum. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, przecież może mieć własne forum. Wyluzuj.

 

Z takim przyrostem? Mozliwe, ale malo prawdopodobne.

 

Tylko Suchjy wie jak jest naprawde.

Jezeli baza jest legalna to i tak trudno mu bedzie znalezc kogos kto bedzie chcial wziac na swoje barki takie ryzyko. W tej sytuacji rada - wlasny dedyk lub VPS wydaje sie rozsadna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mailingu i waszych licznych spekulacji na temat jego legalności uświadomię was.

Prowadzę kilka serwisów, w których w miarę szybko przybywa nowych użytkowników.

Każdy użytkownik rejestrując się, akceptuje regulamin i wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych.

Co do mojej dużej rozpiętości liczby tych adresów. Obecnie mam ich 12 tysięcy. Jednak miesięcznie przybywa 5-6 k więc za miesiąc będzie ich już ponad 20k a więc ~kilkadziesiąt tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie proponuje jakiegos VPS. Moge takiego zalatwic od 45 zl do 110 netto / mies. Reszta na PW.

 

Jak Pan jest zaintersowany to moge sie zapytac mojego partnera biznesowego czy zgodzi sie on Pana przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting współdzielony zawsze będzie posiadał limity wysyłanych wiadomości, no chyba że chce w mgnieniu oka wylądować na blacklistach (głównie przez tego typu masowe wysyłki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hosting współdzielony zawsze będzie posiadał limity wysyłanych wiadomości, no chyba że chce w mgnieniu oka wylądować na blacklistach (głównie przez tego typu masowe wysyłki) ^_^

 

Z ciekawości - jakie są orientacyjne limity na hostingach współdzielonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ile razy dziennie / tygodniowo , ewentualnie miesięcznie taki mailing jest wysyłany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×