Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Wyplata z Dotpay

Polecane posty

Witam

wczoraj napisałem do serwisu Dotpay.pl o przelanie należnej kwoty za premium SMS i dostałem dziwna odpowiedz ktora mnie zaskoczyła:

 

 

 

Szanowny Panie,

 

Aby wypłacić zgromadzone środki należny opracować raporty z tytułu Usług Premium za poszczególne miesiące (zakładka "Serwisy SMS" - "Wyplata").

Następnie należy wygenerować kolejne rachunki + 2 kopie umowy o dzieło, podpisać i przesłać na adres siedziby firmy:

 

Dotpay

ul. Wielicka 72

30-552 Kraków

 

Wypłaty środków dokonujemy na podstawie przesłanych raportów, po 7. dniu każdego miesiąca.

 

Z poważaniem,

 

Bernadetta Madej

 

 

nie rozumiem tej procedury naprawdę ;) .to jest bez sensu mając 20 zł na koncie w dotpay było tyle zachodu o wypłate nalezności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tej procedury naprawdę ;) .to jest bez sensu mając 20 zł na koncie w dotpay było tyle zachodu o wypłate nalezności

Żadna porządna firma nie może sobie pozwolić na ot-taki przelew na konto jakiegoś osobnika jakiejkolwiek kwoty bez żądanej dokumentacji... przed fiskusem jakoś głowy nikt woli nie nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

 

Ogólnie to proste, bo drukujesz podpisujesz i wysyłasz, a kasa po tygodniu bedzie ;)

 

Ogólnie to dotpay.pl ma duże prowizje, płatności.pl mają o parę % mniejsze - tylko o ile dobrze pamiętam to nie możesz założyć konta na osobę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie...

 

Ogólnie to proste, bo drukujesz podpisujesz i wysyłasz, a kasa po tygodniu bedzie :)

 

Ogólnie to dotpay.pl ma duże prowizje, płatności.pl mają o parę % mniejsze - tylko o ile dobrze pamiętam to nie możesz założyć konta na osobę fizyczną.

 

misioN masz racje prowizja jest spora ja za smsa za 10,98 brutto dostaje 3,40 groszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

1. standardowa procedura

2. przeczytaj regulamin

 

Od moementu dostarczenia papierkow do dotpay, w przeciagu 14 dni dostaniesz kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. standardowa procedura

2. przeczytaj regulamin

 

 

 

ok Rufik już już mi koledzy wytłumaczyli wyżej a wiec nie wal Off Topiców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko o ile dobrze pamiętam to nie możesz założyć konta na osobę fizyczną.

 

No to zle pamietasz :D Jestem ich klientem od kilku lat i mam dwa konta - firmowe i prywatne. Z zalozeniem, uzywaniem i wyplacaniem z ktoregokolwiek z nich nie mialem problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Od moementu dostarczenia papierkow do dotpay, w przeciagu 14 dni dostaniesz kase:)

 

7, albo 24 dni od dostarczenia umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×