Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tttomasz

Serwery dedykowane - DC w centrum Polski - Łodzi

Polecane posty

Trochę porażka żeby płacić za restarter ;)

Na dodatek żadnego rescure mode... raczej do zastosowań stricte amatorskich takie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wskaż mi na tej aukcji serwer w cenie 99 zł.

 

Również proszę o wskazanie oferty w cenie 99 pln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę porażka żeby płacić za restarter ;)

Na dodatek żadnego rescure mode... raczej do zastosowań stricte amatorskich takie serwery.

 

Wcale nie porażka, wiele serwerowni tak robi, lub udostępniają za darmo w formie ticket/rozmowa telefonczna.

Rescue mode rzadko jest potrzebny w sumie - jeśli z głową zarządzasz maszyną i monitorujesz sprzęt, często jest np. kvm czy po prostu obsługa serwerowni w odpowiednim czasie.

 

Nie bronię kylosa ale bez przesady. Restarter PDU kosztuje więcej niż serwer pecet więc do usługi za 250 zł miesiecznie dopłata jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wskaż mi na tej aukcji serwer w cenie 99 zł.

Pewnie chodziło mu o opłatę aktywacyjną, taki chwyt marketingowy a raczej wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodziło mu o opłatę aktywacyjną, taki chwyt marketingowy a raczej wprowadzanie w błąd.

Raczej nie, bo wtedy powinien napisać ceny od 41 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie porażka, wiele serwerowni tak robi, lub udostępniają za darmo w formie ticket/rozmowa telefonczna.

 

I vice versa - dla wielu serwerowni to standard (zdalny restart, rescure mode). Z polskich "budżetówek" choćby superhost (skoro już porównujemy). Dla mnie brak tych 2 rzeczy w standardzie to porażka, bo chociaż korzysta się z nich raz na parę lat lub wcale, to jednak, raczej nie da się bez nich obejść w przypadku, gdy będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×