Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian Mazurek

Program partnerski

Polecane posty

Witam, zajmuję się tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych, stąd też moje pytanie, miesięcznie mam około 2-3 zlecenia (idealna praca aby sobie dorobić dla studenta), zazwyczaj firmy biorą od razu domenę i pakiet hostingowy, ja oczywiście hostingu nie sprzedaję więc zazwyczaj pośredniczę przy tym tylko. Dlatego moje pytanie: szukam jakiegoś programu parterskiego ewentualnie firmy z którą mógłbym współpracować gdzie otrzymał bym zniżkę na usługi ewentualnie jakąś prowizję, to samo dotyczy domen internetowych - czekam na propozycje i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja polecę moją stopkę ;)

Czyli reklamujesz firmę MasterNet. Również mogę polecić...

Oczywiście Twoja stopka to program partnerski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli reklamujesz firmę MasterNet. Również mogę polecić...

Oczywiście Twoja stopka to program partnerski ;)

 

specjalnie powiedziałem o stopce, aby można było zauważyć, że nawet sam korzystam z ich programu partnerskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajmuję się tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych, stąd też moje pytanie, miesięcznie mam około 2-3 zlecenia (idealna praca aby sobie dorobić dla studenta), zazwyczaj firmy biorą od razu domenę i pakiet hostingowy, ja oczywiście hostingu nie sprzedaję więc zazwyczaj pośredniczę przy tym tylko. Dlatego moje pytanie: szukam jakiegoś programu parterskiego ewentualnie firmy z którą mógłbym współpracować gdzie otrzymał bym zniżkę na usługi ewentualnie jakąś prowizję, to samo dotyczy domen internetowych - czekam na propozycje i sugestie.

 

Na wszystkie usługi u nas otrzymujesz do 30%, wystarczy podać swój specjalny link klientowi i prowizja jest naliczana automatycznie.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×