Skocz do zawartości
Raffuss

Konto z windows

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję firmy która za jakąs nie duża opłatą stworzy dla Nas konto na którym stanie wyłącznie bot KCI (takie ustrojstwo only for windows które się uruchamia plikiem exe) Nie zajmuje wiele ale tworzy logi z rozmów. Potrzeba by jakiejś przestrzeni na owe logi, transferu raczej nie wiele bo on przesyła i odbiera sam text i dostęp ftp przez który mogłbym nadpisywać pliki konfiguracyjne oraz pobierać logi.

 

Sam program zajmuje jakieś 2,5MB plus miejsce na logi. Na pustym w 5h wyszedł 24kb plik, także przy pobieraniu logów z serwera raz na miesiąc pewnie nie przekroczylibyśmy nigdy 50-60mb przestrzeni.

 

Nic więcej na tym koncie nie jest potrzebne nam do szczęscia. Oferty proszę skierować na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o tym systemie i raczej nigdy się z nim nie polubimy.. podejrzewam jednak że gro firm posiada przynajmniej jeden komputer oparty na platformie windowsa i takie małe konto może spokojnie utworzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to za duże zagrożenie bezpieczeństwa, żeby coś takiego odpalać obok innych produkcyjnych rzeczy na serwerze i 99% firm zaproponuje Ci VPSa, a koszt takowego z Windowsem to powyżej 50 zł (15-20$) miesięcznie. Kup najtańszego VPSa na Linuksie, odpal Wine i po bólu. Alternatywnie znajdź kogoś kto ma stałe łacze i zawsze włączony komputer, skoro to nie bierze dużo pasma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja proponuje vpsa z windowsem - odpalisz co potrzebujesz i masz 3x większe bezpieczeństwo niż w linuxie.

 

Nie ma dziur co chwile w kernelu, niema chmodów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to za duże zagrożenie bezpieczeństwa, żeby coś takiego odpalać obok innych produkcyjnych rzeczy na serwerze i 99% firm zaproponuje Ci VPSa, a koszt takowego z Windowsem to powyżej 50 zł (15-20$) miesięcznie. Kup najtańszego VPSa na Linuksie, odpal Wine i po bólu. Alternatywnie znajdź kogoś kto ma stałe łacze i zawsze włączony komputer, skoro to nie bierze dużo pasma ;).

Nie ma szans na linuxa. grubo powyżej 6 lat staram się zrozumieć linuxa i nadal mi nie wychodzi. No po prostu się nie lubimy.. ;)

Generalnie zasuwa na moim w domu, tylko głośność wentylatorów doprowadza mnie do szału gdy człowiek chce iść spać.. zresztą nie tylko mnie.. :)

żeby mi to przynosiło jakiś zysk czy choćby strona żeby zarabiała na siebie, to może jeszcze bym pomyślał, ale ponieważ jest non-profit nie opłaca mi się ładować dużych pieniędzy w tę zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema chmodów itp

 

Po pierwsze dowiedz sięco to chmod!

Po drugie zastanów się czy chmod pomagaja czy naruszaja bezpieczeństwo plików.

 

(;))

 

@Edit

Wątpię, że znajdziesz to czego szukwasz.

Więc polecam rozejrzeć się za kontem shell na linuxie, gdzie będzie zainstalowany wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

wiem co to chmod ;)

 

I wiem też co pisze.

 

Jeżeli administrator źle ustawi albo zapomni a ktoś to wykorzysta to jest nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Edit

Wątpię, że znajdziesz to czego szukwasz.

Więc polecam rozejrzeć się za kontem shell na linuxie, gdzie będzie zainstalowany wine

Dzięki w takim razie. Nie obsłużę linuxa więc widać nie mam wyjścia. Myślałem że gdzieś tam macie maszyny z win na pokładzie i będzie można to małe barachło upchnąć.. mówi się trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×