Skocz do zawartości
Przem0

Pay for Register

Polecane posty

Witam.

 

Od wczoraj poszukuje skryptu dzięki któremu przy rejestracji nowego konta będzie wymagany kod sms. Znalazłem skrypty tylko pod vBuletin. Skrypt ten chcę aby współpracował z serwisem DotPay.pl.

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię stronke w HTML pod host serwerów www dla jednego Pana który zazyczyl sobie rejestracji konta Easy za sms 3,66zl. Chodzi tu o automat który przy rejestracji żąda kodu, fajnie by jeszcze było gdyby ten automat dodawał automatycznie konta do DirectAdmina(np: skrypt jak na webd.pl płatność za konto sms). Nie wiem czy istnieją darmowe skrypty, jeśli tak proszę o linki, a jeśli nie proszę o oświecenie.Wiem że brzmi to jak prośba o przepis na kolejnego krzaka, ale proszę mi uwierzyć że tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N3T5kY: innych problemów nie masz ? To że autor szuka czegoś darmowego to stwarza jakiś problem ? bo nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zleceniodawca poprosił bym poszukał czegoś darmowego, jeżeli mi się to nie uda po prostu zajmie się tym sam. Nie wiem w czym problem bo przecież im mniej kosztów lub im taniej tym lepiej.

 

@Edit.

Przed chwilą dowiedziałem się że DotPay.pl oferuje w swoim zakresie w/w skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×