Skocz do zawartości
Gość Spanner

Problem z załącznikami

Polecane posty

Gość Spanner

Witam :)

jest mały problem z załącznikami, a mianowicie nie wiem czy tylko ja, czy cała grupa użytkowników, ale na forum nie da się przeglądać załączników dodanych do tematu. Przykładem może być temat: http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=20555 gdzie jak kliknę na załącznik mam błąd:

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako "przyjaciel WHT" mam to samo. Nie znam się na IPB, nie miałem z nim zbyt wielu doświadczeń od strony "administracyjnej", ale może to po prostu jakaś blokada globalna (ew. załączniki muszą zostać zaakceptowane przez administrację, zanim mogą być pobierane przez użytkowników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Nie, nie ma czegoś takiego, ze ktoś musi zaakceptować załącznik, aby można było pobrać, można tylko zatwierdzić post/temat jeśli jest moderowany i tyle. Problem jest najprawdopodobniej w ustawieniach grup lub globalna blokada na pobieranie załączników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ustawiłem prawa dla dodawania i ściągania załączników, powiedzcie czy jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×