Skocz do zawartości
Microo

Serwer pod serwis

Polecane posty

Hej :-)

 

Niedługo będę potrzebował konkretnego miejsca na ulokowanie serwisu i niestety, ale sam nie potrafię sobie poradzić z wyborem odpowiedniej oferty hostingowej.

Moje wymagania to przede wszystkim:

  • dysk minimum 20GB (powinno wystarczyć)
  • transfer miesięczny przynajmniej na poziomie 200-300 GB
  • stabilność, bezawaryjność
  • dobre łącze

Z pewnością wykraczają one możliwości normalnego hostingu, dlatego chciałbym zainwestować w serwer VPS. Wiadomo, polskie oferty w przyzwoitej cenie są co najmniej kulawe, jakość = Niemcy, więc ta lokalizacja jak najbardziej by mi odpowiadała.

 

Jest coś, co Waszym zdaniem zasługuje na miano godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością powinna cię zainteresować oferta Host Europe - ostatnio znacznie zwiększyli parametry dla VPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

DamianMiodek to się uśmiałem..

 

oczywiście, że lepiej spojrzeć na Zachód... tam czujesz, że kasę wydajesz na usługę, a nie na podatki, widzimisię serwerowni ("bo łącze z tepsą jest drogie") i inne bzdety nie związane w ogóle z biznesem... ten kraj jest przecież finansowo-ekonomicznie chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością powinna cię zainteresować oferta Host Europe - ostatnio znacznie zwiększyli parametry dla VPSów.

Przeglądałem, przeglądałem. Oferta ciekawa, aczkolwiek widzę przeróżne opinie na temat samej usługi.

 

Kogo są tego są... jest takie przysłowie "swojego nie znacie cudze chwalicie" ehhh ta mentalność...

Każda firma oferująca VPSy może skonfigurować dla Pana indywidualny Plan VPS.

webh.pl, hitme.pl, active-hosting.pl lub inne.

Niech Pan przemyśli swoje postanowienia co do wyboru no chyba że finansowanie zagranicy wchodzi w modę jak dzieci w OVH...

Nie chciałbym polemizować na ten temat, więc tylko wtrącę. W niemczech, czy francji dostanę ofertę, o znacznie większych parametrach i znacznie mocniejszych podzespołach za cenę identyczną co najuboższe, polskie pakiety.

 

cena / m-c? ;)

Myślałem tak do 100zł, nie musi to być nie wiadomo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że lepiej spojrzeć na Zachód... tam czujesz, że kasę wydajesz na usługę, a nie na podatki, widzimisię serwerowni ("bo łącze z tepsą jest drogie") i inne bzdety nie związane w ogóle z biznesem... ten kraj jest przecież finansowo-ekonomicznie chory...

 

 

ehh... to jesteś dawno nie na czasie... ;) chodzi mi oczywiście o np, hetznera, server4you i ostatnie problemy z pingami tp do owych serwerowni ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem, przeglądałem. Oferta ciekawa, aczkolwiek widzę przeróżne opinie na temat samej usługi.

 

Czego dotyczyły te opinie? Być może da się je jakoś skomentować ;).

 

W przypadku Host Europe nie spodziewałbym się jakichkolwiek problemów z łączem - zawsze w porządku ;).

A za 100 zł to z pewnością dość dobry sprzęt już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jarek no "niestety".. moje okazjonalne przeboje z routingiem przez NY do Londynu (UPC) jakoś od pół roku nie mają miejsca.. do Hetznera też baaardzo rzadko mam coś nie tak... a jednak to wszystko przebija ów wyżej wspomniany stosunek ceny do tego, co otrzymujesz...

 

DamianMiodek płacąc żabojadom i czerwonym gnojom w polskich instytucjach finansujesz co najwyżej francuskiego bankruta albo nowe fury dla byłych agentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×