Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rvsn

Niewłaściwe ustawienia domeny?

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z właściwym ustawieniem przekierowania domeny.

 

Mówiąc po krótce, mam domenę wykupioną na domenomania.pl, w ciągu tego tygodnia swoją stronkę przeniosłem na nowy serwer, domenę oczywiście podpiąłem w nowym panelu, DNS'y ustawiłem poprawie, bo wszystko elegancko działało, ale dziś (kiedy również skończyła mi się umowa z poprzednim hostingiem) wyświetla mi się "Konto zostało zablokowane +

adres STAREGO hostingu". I jak to możliwe? :) Wszystko podpięte, DNS'y poprawne, a i tak ciągle przekierowuje mnie

na stare konto.

 

Ktoś może ma jakiś pomysł, dlaczego się tak 'robi' ? Dziś sam posiedzę, pokombinuję, a najwyżej jak mi nic nie wyjdzie, to napiszę do supportu starego hosta, żeby coś z tym zrobili (... przez weekend i tak pewnie nie odpiszą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj pingnąć z cmd sobie domenke ;) jeśli IP będzie z nowego serwera, to taki efekt daje przeglądarka a dokładniej mówiąc pozostałości z przekierowania domeny na konto. Czyszczenie cookies, cache czy co to tam było wtedy pomoże. (w tej kwestii osobe, która załapała o co mi chodzi proszę o poprawienie :) ). Jeśli będzie stare IP, musisz czekać na odświeżenie się dns'ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj pingnąć z cmd sobie domenke ;) jeśli IP będzie z nowego serwera, to taki efekt daje przeglądarka a dokładniej mówiąc pozostałości z przekierowania domeny na konto. Czyszczenie cookies, cache czy co to tam było wtedy pomoże. (w tej kwestii osobe, która załapała o co mi chodzi proszę o poprawienie :) ). Jeśli będzie stare IP, musisz czekać na odświeżenie się dns'ów :)

 

yyyy ?

a może flush dnsów ? przeglądarka ... lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pinguj domenę i zobacz na jakie IP ci prowadzi ;), najłatwiejszy chyba sposób by zobaczyć czy błąd po stronie przeglądarki czi inny. ps. Zazwyczaj ja osobiście pinguję z kilku serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trwa, nie pierwszy raz mam kontakt z takimi 'operacjami', ale tak jak już wcześniej napisałem, parę dni temu wszystko działało, a dopiero wczoraj po południu wywalało mi ten komunikat.

 

Do rzeczy. Według pingów, IP to: 94.23.48.131, czyli nowy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż niewiarygodne. Koło 16 strona zaczęła działać, wszystko było ok, dodałem parę rzeczy i było w porządku. Teraz wchodzę i znowu nie działa, wyświetla się ten sam komunikat ze starego serwera, pomimo, że nic w ustawieniach nie grzebałem. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×