Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
korsarz

vds lub tani dedyk dla strony z torrentami

Polecane posty

hej,

mam kilka juz na oku, ale to forum to chyba najlepsze miejsce by dowiedziec sie czegos wiecej. jakie byscie mi polecili firmy hostingowe co by mi nie zamkneli stronki po 2h.

 

na poczatek moje wymagania nie sa duze bo traffic jest skromy, ale nie chce problemow i do konca miesiaca zmieniam serwer - byle by firme nie interesowalo co tam na stronie sie dzieje, vds lub tani dedyk na start (leaseweb, ovh etc odpadaja, a takze inne co ostatnio zostaly przycisniete przez wladze by kasowac strony z torrentami)

 

pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rep, wlasnie mam taki upatrzony serv na ukrainie, ale liczylem na jakies dokladniejsze podpowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

progacz:

"Serwery Dedykowane zlokalizowane są w DATACENTER Kraków. Dostęp do zasobów internetu oparty jest na niezależnych operatorach szkieletowych GTS-Energis, Crowley, POL-34 oraz Netia/Futuro oraz GIX - do wymiany ruchu pomiędzy innymi Krakowskimi operatorami, współpracujących ze sobą za pomocą protokołu BGPv4 i wykorzystujących łącza w technologii ATM. "

 

nie wiedza gdzie jest serwerownia? a z crowleyem mam kiepskie wspomnienia. maja telefony na voipie i jak jest awaria sieci to se muzyczki sluchasz godzinami. no thanx

 

qupa:

polecasz, zeby nabic se posty i to pewnie spokrewnione hostingi Twoje? daj sobie spokoj

 

tak jak pisalem, najbardziej zalezy mi na prywatnosci czyli polskie firmy hostingowe odpadaja w przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedza gdzie jest serwerownia? a z crowleyem mam kiepskie wspomnienia. maja telefony na voipie i jak jest awaria sieci to se muzyczki sluchasz godzinami. no thanx
Dobra, kraków, ale nic więcej nie wiadomo :) Ogólnie poczytaj o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali poprzednicy - Ukraina, Rosja itp. Ewentualnie stare, sprawdzone Leaseweb (który mimo nacisków nadal jest popularny i wbrew pogłoskom niemała ilość serwisów torrentowych ma się tam całkiem dobrze), AltusHost (który ma u siebie masę stron torrentowych/crackowych/warezowych). Tanio to jednak chyba się nie uda, jeśli ma być sensownie.

Jest jeszcze Azja, ale koszta są niestety porażające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisali poprzednicy - Ukraina, Rosja itp. Ewentualnie stare, sprawdzone Leaseweb (który mimo nacisków nadal jest popularny i wbrew pogłoskom niemała ilość serwisów torrentowych ma się tam całkiem dobrze), AltusHost (który ma u siebie masę stron torrentowych/crackowych/warezowych). Tanio to jednak chyba się nie uda, jeśli ma być sensownie.

Jest jeszcze Azja, ale koszta są niestety porażające...

 

skoro powtarza sie rosja i ukraina i sam mysle, ze tam byloby ok, to chyba bedzie to najlepsze miejsce.

mialem na mysli taka firme http://www.colocall.net/colocation/colocat...icated-vds.html

 

tanio to pojecie wzgledne, a wydatek kilkuset zloty miesiecznie mnie jakos nie przeraza, zreszta mi sie wydaje, ze jaki p100 z 128mb ramu by wystarczyl do poczatkowego zastosowania, ale takich sie teraz dostac nie da :P a jak im wysle poczta to chyba nie wrzuca blaszaka do serwerowni :]

pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla serwisu torrentowego potrzebujesz raczej dość wydajnej maszyny, nawet na start. Samo uruchomienie kernela, Apache, MySQL + solidny firewall zjadłyby dziesięć P100. Bez pół giga RAMu też nie ma co się wygłupiać, co prawda da się serwer postawić na 256MB i uruchomić na nim niejedną aplikację (o ile są dobrze napisane), ale nie zapominaj, że VDS czy tym bardziej dedyk to nie hosting współdzielony, gdzie dodatkowe zasoby możesz dokupić w 5 minut. Lepiej dmuchać na zimne i przygotować się na zwiększony ruch, a co za tym idzie apetyt aplikacji na zasoby i wykupić od razu coś solidnego z zapasem mocy.

 

Co do tej ukraińskiej serwerowni, to przyznam, że ceny mają dość atrakcyjne. Nie wiem jednak o niej zbyt wiele poza tym, co przeczytałem na ich stronie i tym, że torrenty.org się u nich hostują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.colocall.net/colocation/colocat...icated-vds.html

 

физический (dedicated) 190 Celeron 2GHz,

1600 0,5 80 480 включен при наличии (уточняйте)

 

Ile tutaj jest transferu? ;D

 

dokladnie tak jak m.p. napisal. osobno sprzet, osobno transfer.

 

progacz:

odpisali mi na mojego mejla, ze moga hostowac kazda strone o ile nie lamie ona prawa lub ich regulaminu. sam nawet nie wiem po co do nich pisalem skoro znalem odpowiedz...

 

no chlopaki? zadnego dobrego serwera z ukrainy lub rasyji nie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×