Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Z: Wirtualny, a tani

Polecane posty

Gość

Tani?

OK, to jedziemy:

www.iq.pl, www.dhosting.pl, www.nq.pl, ew. Luna w KEI - no co, tanio.. dla mnie tanio, nie wiem co może to oznaczać dla autora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tani?

OK, to jedziemy:

www.iq.pl, www.dhosting.pl, www.nq.pl, ew. Luna w KEI - no co, tanio.. dla mnie tanio, nie wiem co może to oznaczać dla autora..

 

W sumie robisz się nudny Miłosz :) (masz rację co prawda ale nie każdy user musi tak do końca być wyedukowany - przyznaj).

 

 

 

Zapraszam do nas (IONIC.pl), pakiety od 21 do 299 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tani?

OK, to jedziemy:

www.iq.pl, www.dhosting.pl, www.nq.pl, ew. Luna w KEI - no co, tanio.. dla mnie tanio, nie wiem co może to oznaczać dla autora..

 

nudny jestes, sam trollujesz w kazdym temacie a oczekujesz bog wie jakiego poziomu w dziale PROSBY. Czy ty nie masz zycia i jedynym Twoim zajeciem jest pisanie bzdur w tego typu tematow? Ilez mozna pisac jedno i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

może www.linuxpl.com

nawet na swoim forum mają przema więc nie będzie kłopotu

j.b.c jako polecającego możesz wpisać miszczu

 

no co, tanio.. dla mnie tanio, nie wiem co może to oznaczać dla autora..

piszesz tak już który raz, na kieszeń nastolatka nie będzie to zbyt tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

juventinio dziękuję za dodanie do dyskusji cennej wypowiedzi... - moje gratulacje

 

Stasiu sorry, nie mam zamiaru analizować kim jest autor.. ludzie (a raczej Polacy) powinni o wiele częściej używać mózgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram tutaj "podejście" Sponsiego... . Niech się ludzie nauczą precyzować swój budżet - tym bardziej jeśli piszą, że ma to być "szybki stabilny serwer"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja tez go popieram, wszyscy go popieramy

 

 

 

jednak pisanie tego w kazdym temacie tak czy siak niczego nie zmieni

 

moderatorem to on nie jest

 

takim pisaniem tylko karmi trollow

 

 

 

Od moderowania sa moderatorzy, najlepiej takie tematy zostawiac bez odpowiedzi, zamykac, kasowac, whatever. Zreszta w czesci tematow requesty sa dosc dobrze doprecyzowane a mimo to sponsi zawsze musi wsadzic swoje 3 grosze, no bo jakby to tak sie niczego nie czepic przez caly dzien. Cos trzeba robic. Czasem dla zasady, czasem dla posta a czasem zeby podenerwowac usera. Dziwicie sie, ze forum wyglada jak wyglada? Skoro tolleruje sie takich userow jak sponsi? Ba, nikt mu nie zwraca uwagi nawet. Prawie jak moderator, prawie robi wielka roznice.

 

ps.

Sponsi, ty tez uzyj mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×