Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sokolam

[Sprzedam] Dobrze zarabiajacy serwis

Polecane posty

Witam.

 

Do sprzedania jedna z najwiekszych stron torrent w Polsce. Jest to katalog plików torrent znalezionych w sieci, nie ma wlasnego trackera.

 

elitetorrent.pl

 

Strona istnieje 15 miesiecy, przez ten czas zgromadzila ponad 123 tysiace uzytkownikow, codziennie rejestruje sie okolo 300-400 nowych uzytkownikow.

 

Zarobki strony to okolo 3 tys zloty, czesto jest to sporo wiecej. Dokladne statystyki powaznie zainteresowanym. Napisze tez czemu sprzedaje strone.

 

Z racji ze to nie jest ogloszenie typu: kup a za 2 miesiace zarobisz 5 tys zl jak na allegro czekam tylko na powazne oferty cenowe! Strona w tym roku zarobila: 25 tys zl

 

Oferty cenowe oraz wiecej info:

 

Pw

Email: portaltvsat@gmail.com

 

Marcin Sokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie staty xorga, tylko Alexy. Siła wyższa, z którą nie wygrasz i nie masz co dyskutować.

Zauważyłem jedną rzecz - spory spadek odwiedzin z wyszukiwarek, co świadczy chyba o niezbyt dobrym pozycjonowaniu. Ale mimo to strona ma potencjał, raczej pnie się powoli do góry. torrenty.org to to nie są i bez większych inwestycji raczej nie będą, ale solidnego średniaka da się z tego zrobić. Zastanawia mnie, dlaczego, mimo tych wskaźników, sprzedajesz serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie staty xorga, tylko Alexy. Siła wyższa, z którą nie wygrasz i nie masz co dyskutować.

Zauważyłem jedną rzecz - spory spadek odwiedzin z wyszukiwarek, co świadczy chyba o niezbyt dobrym pozycjonowaniu. Ale mimo to strona ma potencjał, raczej pnie się powoli do góry. torrenty.org to to nie są i bez większych inwestycji raczej nie będą, ale solidnego średniaka da się z tego zrobić. Zastanawia mnie, dlaczego, mimo tych wskaźników, sprzedajesz serwis?

 

A moge napisac to oficjalnie, ruch troche moze i zmalal ale to z racji ze wakacje sie skonczyly, a sprzedaje bo nie moge miec dodatkowego dochodu a juz napewno nie 3 tys miesiecznie ;/ chetnie znajde tez wspolnika co odkupi swoje 50% serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge napisac to oficjalnie, ruch troche moze i zmalal ale to z racji ze wakacje sie skonczyly, a sprzedaje bo nie moge miec dodatkowego dochodu a juz napewno nie 3 tys miesiecznie ;/ chetnie znajde tez wspolnika co odkupi swoje 50% serwisu.

 

szczerze? zaskakujesz mnie coraz bardziej :) to możesz mieć ten dodatkowy dochód czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? zaskakujesz mnie coraz bardziej :) to możesz mieć ten dodatkowy dochód czy nie?

 

 

No wlasnie nie i dlatego chce albo sprzedac serwis cały, lub 50% z tym ze dochody ida na nowego współwłaściciela. Oczywiscie wszystko po stosownych umowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo prowadzenie serwisu torrentowego to już kombinacja, a Ty chcesz jeszcze bardziej zakombinować ze wspólnikami, na których mają iść dochody (jak rozumiem, tylko oficjalnie, a po cichu, poza kontrolą skarbową podział fifty-fifty?). Ale w sumie rób jak uważasz, nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Do sprzedania jedna z najwiekszych stron torrent w Polsce. Jest to katalog plików torrent znalezionych w sieci, nie ma wlasnego trackera.

 

elitetorrent.pl

 

Strona istnieje 15 miesiecy, przez ten czas zgromadzila ponad 123 tysiace uzytkownikow, codziennie rejestruje sie okolo 300-400 nowych uzytkownikow.

 

Zarobki strony to okolo 3 tys zloty, czesto jest to sporo wiecej. Dokladne statystyki powaznie zainteresowanym. Napisze tez czemu sprzedaje strone.

 

Z racji ze to nie jest ogloszenie typu: kup a za 2 miesiace zarobisz 5 tys zl jak na allegro czekam tylko na powazne oferty cenowe! Strona w tym roku zarobila: 25 tys zl

 

Oferty cenowe oraz wiecej info:

 

Pw

Email: portaltvsat@gmail.com

 

Marcin Sokół

 

Jakby tyle zarabiała, pewnie nie sprzedawałbyś. Nie oszukujmy się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tyle zarabiała, pewnie nie sprzedawałbyś. Nie oszukujmy się ...

 

ehh przecież napisał czemu chce sprzedać lub oddać 50% udziałów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zescie sie przyczepili :)

 

Osoba zainteresowanym wyjasnilem dokladnie o co mi chodzi, zarobki przedstawilem, statystyki tez. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×