Skocz do zawartości
tomii

Mały wirtualny

Polecane posty

Poszukuje małego konta hostingowego:

pojemność 0,5 gb

transfer z 2gb/msc

php+mysql

możliwość przejścia na większy pakiet.

 

Czy ktoś może zaoferować mi konto o takich parametrach?

Cena współmierna do parametrów powiedzmy wstępnie do 25 zł/rok.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mu o to że tu chodzi o pojemnośc 0,5 GB czyli LE 500 - 30,00 zł z VAT a autor chce do 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No sorry.. 5zł różnicy chyba nie stanowi? Mam mu zapodać jakiegoś krzaka z Allegro?

 

Poza tym mówię.. "bo chcę 20MB dysku, dajcie mi to za zeta, skoro nazwa.pl daje 10 giga za 300 zetów" - to nie jest prawidłowe myślenie...

 

Proponuję zacząć tłumaczyć ceny hostingu jak bilety PKP.. że im dalej, tym taniej.. ale od jakiegoś pułapu trzeba zacząć.. jedziesz 50km to bulisz np. 20zł.. jedziesz 100 km to bulisz nie 40zł, ale 30zł.. jedziesz 200km to bulisz nie 80zł, ale 50zł.. bo im dalej (im więcej), tym stosunkowo taniej (w cenie "za 1GB").. ale jednak tą "podstawę" trzeba zapłacić.. nie ma bata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
Proponuję zacząć tłumaczyć ceny hostingu jak bilety PKP.. że im dalej, tym taniej.. ale od jakiegoś pułapu trzeba zacząć.. jedziesz 50km to bulisz np. 20zł.. jedziesz 100 km to bulisz nie 40zł, ale 30zł.. jedziesz 200km to bulisz nie 80zł, ale 50zł.. bo im dalej (im więcej), tym stosunkowo taniej (w cenie "za 1GB").. ale jednak tą "podstawę" trzeba zapłacić.. nie ma bata...

 

25zl? Serwer w cenie wyjscia do kina? Jak dla mnie za taka cene nie mozna oczekiwac niczego na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że takie małe konto jest średnio opłacalne ale ja nie wymagam tylko pytam czy ktoś mimo wszystko oferuje takie konta bo nie znalazłem na forum.

Co oznacza "LE250" bo nie rozumiem?

Jeżeli nikt takich małych kont nie oferuje to ile kosztowało bym najtańsze z normalną jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

polhes wiesz.. dla mnie cokolwiek taniej niż 100zł + VAT rocznie za 1/10 to nie jest dobra rzecz.. ale można czasem znaleźć coś w miarę OK.. poza tym to nie ja szukam hostingu, tylko autor tematu...

 

tomii już odpowiedzieliśmy na twoje pytanie.. a poza tym to wypadałoby poczytać trochę forum zanim zakładasz wątek...

jest masa firm z jakością za 40-50zł.. mówię z jakością jako taką, nie, że zaraz mega portal tam postawisz.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×