Skocz do zawartości
n3r0ox

Poszukiwany sponsor, Portal i Forum Muzyczne!

Polecane posty

Od bardzo dawna w mojej głowie rodził się projekt strony o tematyce muzycznej, znajomi zachęcają mnie do podjęcia się tego, ale jedynym ograniczeniem są, jak w wielu przypadkach, pieniądze.

Na czym polega mój "projekt"? Chciałem zrobić bardzo rozbudowane forum, które chce, aby NIE opierało się na czymś darmowym, tylko na IPB lub vBulletin, a wiec dochodzą koszty zakupienia takiego skryptu. Portal będzie oparty na WordPress, bo wiem jak dobrze może wyglądać ten skrypt i przyciągać user'ów, do tego mam zamiar po jakimś czasie nagrywać podcasty, co tydzień lub, co miesiąc, oraz prowadzić wywiady z mniej znanymi, lub z czasem i bardziej, gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W całym projekcie chodzi o muzykę bardziej ambitną, czyli nie chodzi tu o takie gatunki jak np. techno. Chcę, aby strona dawała także dużą możliwość zaistnienia gwiazdą Indie (niezależnym).

 

Czego oczekuje od sponsorów?

 

-Domene .pl oraz "forum.adresstrony.pl

-Dobry hosting, szybki, i bez zbędnych offline'ow.

-Duży transfer.

-Dużą ilość miejsca na serwerze, abym mógł umieszczać nagrane podcasty, zamieszczać zdjęcia itd.

-Wykupienie Skryptu IPB lub vBulletin

 

Kontakt: n3r0ox@gmail.com

 

PS. Jeśli pomyliłem działy proszę o przesuniecie tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niektórzy to mają tupet...

 

poproś o jakąś subdomenę w fajnej domenie.. postaw forum na dobrym darmowcu (pun/fluxBB, myBB czy coś)... zaoferuj reklamę... i git..

a nie, że ktoś wyda kilkaset złotych w coś, co nawet nie istnieje..

 

phhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic :)

 

Moja firmę proszą o dedyka pod serwer gier + druga maszyna na resellera www. Najlepsze jest to że super poważny klan ma 7 uników dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie też dopisze... :)

 

Chciałbym sobie postawić serwer gry Wolfenstein Enemy Territory,

ale niestety nie mam funduszu. Do tego zrobię sobie stronkę, dla odmiany

w html'u :) i jakieś forum... ale zrobię je sobie na phpbb3...

i jak kolega wyżej W ZAMIAN NIE OFERUJĘ NIC! :)

 

Kontakt PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie też dopisze... :)

 

Chciałbym sobie postawić serwer gry Wolfenstein Enemy Territory,

ale niestety nie mam funduszu. Do tego zrobię sobie stronkę, dla odmiany

w html'u :) i jakieś forum... ale zrobię je sobie na phpbb3...

i jak kolega wyżej W ZAMIAN NIE OFERUJĘ NIC! :)

 

Kontakt PW...

 

Jak dostaniesz serwerek podaj IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak prawdę mówiąc nadal nie rozumiem, dlaczego niektórzy myślą, że ktoś zainwestuje w coś czego nawet nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też chcę jakiś serwerek za friko (pod autogiełdę). W zamian mogę podziękować, nawet publicznie (ale nie w mediach, bo to kosztuje) :)

 

A ta na poważnie, to sam już dostałem parę takich zapytań, mimo, że nie oferuję płatnego hostingu, ale mam trochę miejsca niewykorzystanego na serwerach i nieopacznie się tym pochwaliłem tu i ówdzie (m.in. na tym forum, w dziale sponsoringu). Najlepszy był gość, który na dzień dobry zażądał (!) 5GB miejsca i 50GB transferu na stronkę, którą sobie wymyślił z jakimś kolegą. Oczywiście nie dowiedziałem się co to za strona, jaka konkretnie tematyka, jakie plany rozwoju... Po prostu krótka piłka - dawaj mi duże konto i nie zadawaj głupich pytań, bo sobie pójdę do jakiegoś 000webhost czy temu podobnego i nic nie będziesz z tego miał... Kiedyś mnie to denerwowało, teraz tylko śmieszy. Przez te dziadowskie darmowe hosty (głównie z USA) rozdające gigabajty za friko niektórym się we łbach poprzewracało. Myślą, że skoro ktoś rozdaje za darmo, to znaczy, że to nic nie kosztuje. I nie zauważa jaką jakość oferują te frikowe hostingi, cyfry wyglądają znakomicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od bardzo dawna w mojej głowie rodził się projekt strony o tematyce muzycznej, znajomi zachęcają mnie do podjęcia się tego, ale jedynym ograniczeniem są, jak w wielu przypadkach, pieniądze.

Na czym polega mój "projekt"? Chciałem zrobić bardzo rozbudowane forum, które chce, aby NIE opierało się na czymś darmowym, tylko na IPB lub vBulletin, a wiec dochodzą koszty zakupienia takiego skryptu. Portal będzie oparty na WordPress, bo wiem jak dobrze może wyglądać ten skrypt i przyciągać user'ów, do tego mam zamiar po jakimś czasie nagrywać podcasty, co tydzień lub, co miesiąc, oraz prowadzić wywiady z mniej znanymi, lub z czasem i bardziej, gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W całym projekcie chodzi o muzykę bardziej ambitną, czyli nie chodzi tu o takie gatunki jak np. techno. Chcę, aby strona dawała także dużą możliwość zaistnienia gwiazdą Indie (niezależnym).

 

Czego oczekuje od sponsorów?

 

-Domene .pl oraz "forum.adresstrony.pl

-Dobry hosting, szybki, i bez zbędnych offline'ow.

-Duży transfer.

-Dużą ilość miejsca na serwerze, abym mógł umieszczać nagrane podcasty, zamieszczać zdjęcia itd.

-Wykupienie Skryptu IPB lub vBulletin

 

Kontakt: n3r0ox@gmail.com

 

PS. Jeśli pomyliłem działy proszę o przesuniecie tematu :)

 

Chyba raczej wypadałoby zapytać, czego sponsor wymaga ode mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze troszke niepotrzebnie atakujecie ta osobe. Chlopak ma pewnie mniej niz 18 lat, wiec nie wymagajmy od niego podejscia biznesowego do sprawy.

 

Ja w takiej sytuacji zadalbym 3 pytania :

 

1. Ile masz lat?

2. Pokaz jakas strone na wordpresie ktora zrobiles?

3. Czym chcesz mnie przekonac do wydania 1000 zl ?

 

M.Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Czym chcesz mnie przekonac do wydania 1000 zl ?

Zapewne wymyślił ze znajomymi ten super projekt tylko jak pisał nie ma kasy a argumentów żadnych bo z przebiciem się będzie raczej ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

rozwiąże twój problem n3r0ox

 

-Domene .pl oraz "forum.adresstrony.pl

home.pl daje za fri

-Dobry hosting, szybki, i bez zbędnych offline'ow.

000webhost.com dała szybko

-Duży transfer.

100gb wystarczy :)

-Dużą ilość miejsca na serwerze, abym mógł umieszczać nagrane podcasty, zamieszczać zdjęcia itd.

jot be ce można robić dodatkowe konta co 24h

-Wykupienie Skryptu IPB lub vBulletin

Jedyny słuszny skrypt to mr. Pshemysław (przemo), i tylko on , ma do tego mnóstwo dodatków :) (tak na serio to weź PunBB)

 

potem jeszcze wrzucić jakie reklamy z payad czy cpmprofit i zbierać kasę na lepszy serwer przedłużenie domeny

 

i widzisz jak się chce to wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes

@n3r0ox:

 

Chetnie zobacze Twoja tworczosc, jak portal wyglada, jaki przewidywany transfer i odwiedziny miesiecznie, jaki planowany rozwoj portalu w pierwszym kwartale. To wtedy zalatwie Ci kontakt do odpowiedniej osoby ktora mozliwe ze zasponsoruje Cie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×