Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dziku

wht.pl chodzi jak krew z nosa..

Polecane posty

od wczoraj cale forum wht.pl chodzi jak krew z nosa.. czy macie to samo? inne strony laduja sie poprawnie i szybciutko.. proxy tez nie pomaga.. to twoja wina fobi czy rispu? :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem zmian na forum wiekszych, wiec stawialbym na risp. Tym bardziej, ze Lukaszowi dzis rano mowilem i gdyby to byla kwestia forum, zostaloby to dawno naprawione. Ale moze Bartus sie wypowie co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

A Bartus siedzii daleko od cywilizacji i teraz modemik uruchomil.

 

Czas generowania strony to 20 sekund (normalnie ponizej 0,2), staram sie dowiedziec co sie dzieje. Sama maszyna nie jest obciazona.

 

Narazie nic nie wykombinowalem (dzieki Adamie za pomoc).

Mail do risp wyslany, zobaczymy rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze przynajmniej wiecie o problemie.. czekam na pozytywny rozwoj wydarzen.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ha, własnie miałem o tym na forum napisac ale widzę, że już mnie ktos ubiegł.

 

od 2-3-4 dni forum chodzi masakrycznie. ledwo mi sie cos wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
ha, własnie miałem o tym na forum napisac ale widzę, że już mnie ktos ubiegł. od 2-3-4 dni forum chodzi masakrycznie. ledwo mi sie cos wczytuje.

 

Juz sie poprawilo.. :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Juz sie poprawilo.. Uśmiech...

 

w momencie pisania wczesniejszego postu nadal chodziło jak krew z nosa. teraz rzeczywiscie juz lepiej :) 10 minut i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Wyszlo bardzo ciekawie.

 

Nie byla to wina risp.pl ani oprogramowania forum.

 

Jak sie okazalo to na firewallu zostala wycieta cala duza klasa z usa (z tej klasy byly ataki na konta uzytkownikow).

 

Wyszlo na to, ze gdzies forum pobieralo cos z tej klasy (wlasnie nie mozemy zlokalizowac), a czas na wykonywanie sie byl ustawiony na 20 sekund. Stad skrypt czekal 20 sekund (timeout) i potem wczytywal dalej.

 

Obecnie zostaly usuniete "regulki" firewall'a i dlatego wszystko zaczelo dzialac.

 

Po telefonie do risp.pl Marcin(administrator) siedzial i kombinowal, az znalazl takie niby nie majace zwiazku fakty.

 

 

Dziekuje wszystkim za powiadomienie mnie o tym (na modemie nie odczulem tego :) i firmie risp.pl za szybka reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:] świetnie.. nie ma to jak konkretna rzeczowa odpowiedź i rozwiązanie problemu. Tak trzymać!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W godzinach wieczornych mialem problemy z dostaniem sie tylko na wht. czyzby problemy z isp ? Czy to może wina mojego prov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

u mnie to samo dzisiaj rano. moglem sobie tylko jednego taba otworzy c ztematem a i to wolno chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×