Skocz do zawartości
Spajder

RPS - Ventrilo

Polecane posty

Witam,

 

mam pewne pytanko, szukałem w Internecie ale jakiejś naprawdę konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem ;]

 

Czy RPS I w ovh nadaje się na serwer Ventrilo? Czy wytrzymałby on na sam początek z 150-200 slotów, bo tyle przewiduję ludzi przy otwarciu serwera.

 

Czytałem o tych dyskach, które są bardzo słabe ale według mnie Ventrilo chyba nie potrzebuje jakiegoś szczególnego wydajnego dysku. Logi i tak nie będą się zapisywały.

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

mam pewne pytanko, szukałem w Internecie ale jakiejś naprawdę konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem ;]

 

Czy RPS I w ovh nadaje się na serwer Ventrilo? Czy wytrzymałby on na sam początek z 150-200 slotów, bo tyle przewiduję ludzi przy otwarciu serwera.

 

Czytałem o tych dyskach, które są bardzo słabe ale według mnie Ventrilo chyba nie potrzebuje jakiegoś szczególnego wydajnego dysku. Logi i tak nie będą się zapisywały.

 

Proszę o pomoc.

 

ze od poczatku 150-200 ludzi na poczatku ? Szczerze watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to mają być przenosiny z poprzedniego serwera, który jest na zbyt obciążonej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze od poczatku 150-200 ludzi na poczatku ? Szczerze watpie :)

 

co ty gadasz ?? mi utrzymywał TeamSpeak 400 + osób bez problemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni tak inni tak, ... więc jak wkońcu jest z wydajnością RPS ? mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gadasz ?? mi utrzymywał TeamSpeak 400 + osób bez problemowo...

 

Nie o to mu chodziło;). Wątpił w to czy na starcie będzie miał te 150-200 osób bo to, że utrzyma więcej to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli będzie dobry pod Ventrilo pod tą ilość osób co pisałem?

 

Nie o to mu chodziło;). Wątpił w to czy na starcie będzie miał te 150-200 osób bo to, że utrzyma więcej to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×