Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
timmy

Serwer Dedykowany na kieszeń przeciętnego Polaka

Polecane posty

Witam,

 

Czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę z serwerami dedykowanymi o dobrych parametrach na kieszeń przeciętnego Polaka ? Nie zarabiam kosmicznych sum ,na dodatek jeszcze studiuję zaocznie tak więc cena nie może być jakaś kosmiczna. Posiadam obecnie serwer w Hetznerze ,ale z tego co widzę będę musiał z niego zrezygnować ( szkoda ) bo ping jest nie do zniesienia ,ale serwer jest rewelacyjny. Oczywiście w przyszłości jakbym był zadowolny chętny byłbym na wykupienia coraz to większej ilości serwerów.

 

Interesuję mnie oczywiście coś takiego

Jakiś Intel dwu-cztero rdzeniowy ( najlepiej 4 rdzenie ) jakiś Quad bo o i7 w Polsce to mogę pomarzyć przy moim funduszu :]

4GB ramu w górę

łącze dobrej jakości o przyzwoitym pingu

ok min 2000GB transferu miesięcznie do wykorzystania

twardziel min 500GBx2 RAID

i jakieś min 3 adresy IP

 

Serwer głównie pod serwery gier ,własne www etc.

 

Pozdrawiam i czekam na jakieś propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Serwer Dedykowany na kieszeń przeciętnego Polaka

 

Serwer w granicach 500 - 1000 zl to raczej nie jest na przecietnego polaka ...

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ping jest nie do zniesienia

A interesowałeś się dlaczego tak jest jeśli naprawdę tak strasznie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A interesowałeś się dlaczego tak jest jeśli naprawdę tak strasznie jest ?

 

Oczywiście problem występuje na styku global crossing i jeszcze innej firmy chyba open transit ,pisałem nawet e-maila z prośbą o jakąś informację co się dzieje do global crossing i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi do tej pory i nie otrzymam ,cały sytuacja trwa już ponad miesiąc i coś czuję ,że szybko się nie skończy bo wcześniej pingi były normalne i nadal są tylko nie dla użytkowników firmy TPSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Livenet.pl :

 

 

 

 

Procesory do wyboru

Phenom II X4 810

Core 2 Quad Q8400

 

 

Pamięć RAM: 8 GB RAM DDR2

HDD: 2 x 320 GB SATA II

Transferu: 3000GB / 100Mbps

Dostępność: 99.9%

Gratis backup!

+ Administracja

 

Już od 499 PLN

 

 

http://livenet.pl/serwery-dedykowane.php

 

Aha na limit transferu nawet nie patrz bo oni nie zwracaja na to uwagi. Jezeli ci sie skonczy limit to oni sami ci podwyzsza, albo wystarczy sie tylko upomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem napisać :)

Tytuł super "Serwer Dedykowany na kieszeń przeciętnego Polaka" :) , brzmi prawie jak reklama, która ma przyciągnąć i zainteresować.

No to mamy bogatych przeciętnych Kowalskich skoro mogą sobie pozwolić na taki dedyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałem napisać :)

Tytuł super "Serwer Dedykowany na kieszeń przeciętnego Polaka" :) , brzmi prawie jak reklama, która ma przyciągnąć i zainteresować.

No to mamy bogatych przeciętnych Kowalskich skoro mogą sobie pozwolić na taki dedyk ;)

 

Ludzie zarabiają i mogą sobie na to pozwolić. Nie porównuj pracujących do 16 latków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zarabiają i mogą sobie na to pozwolić. Nie porównuj pracujących do 16 latków:)

 

 

I muszę Tobie powiedzieć że znam takich nawet dużo zarabiających według Ciebie jak 16 latków, a wcale nie są młodzi.

 

A to ciekawe policzmy:

Dedyk 500 -1000 zł

Mieszkanie / Dom

Rachunki + rachunki + .... ;)

Samochód + opłaty

No coś skoro idąc dalej to przeciętny skoro ma dedyk to ma tel. kom. i to nietani abonament do tego satelita lub kablówka , pewnie tel stacj. internet .... drobne wydatki

= i mamy piękną sumkę, więc jakoś nie uwierzę że "przeciętny Kowalski tyle kasy co miesiąc na dedyk " takie moje zdanie

Raczej taki dedyk jest dla ludzi z klasy średniej lub wyższej , a raczej skłaniam się ku wyższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×