Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil

Domeny kom.pl - co się z nimi stało?

Polecane posty

Witam,

 

czy ktoś wie co się stało z domenami kom.pl, int.pl i ltd.pl? Wprawdzie wcześniej zarejestrowane działają ale na stronie głównej nie ma już panelu konfiguracyjnego gdzie można było ustawić m.in. DNSy. Gdzieś trafiłem na informację że firma Elektron która udostępniała te domeny miała problemy finansowe i ktoś to przejął ale kto i dlaczego w taki sposób? Już lepiej byłoby poinformować wszystkich - za miesiąc likwidujemy domeny, zarejestrujcie sobie nowe gdzie i indziej i przenieście DNSy a nie a nie tak jak jest teraz że trochę to wszystko działa a trochę nie i powstaje duży problem gdy domena jest dobrze wypozycjonowana a nie można zmienić DNSów i wszystko diabli biorą. Takie rzeczy tylko w Polsce - mieć gdzieś innych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kumplowi rejestrowałem tam domenke. potem cyrk z usunięciem i cały czas mojego dnsa bombardują zapytania o tą domene. dochodziłem gdzie oni trzymają serwery i tam pisałem.. ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież utrzymanie tego kosztuje, kto więc płaci i pozostawia to w takim stanie?! Bezmyślność i nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co działa i ma sens w tej chwili to xorg.pl i co.cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×