Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kom4r

[EU] 1gbit unmetered - gdzie ?

Polecane posty

Witam tak jak w temacie, poszukuję serwera(ów), zlokalizowanych w Europie.

 

Z dedykowanym łączem 1gbit unmetered - zna może ktoś jakieś firmy? ;)

 

Widziałem ofertę na LeaseWeb.com

 

http://www.leaseweb.com/en/configurator/index/id/95

 

I mniej więcej podobne parametry serwera mnie interesują / lub jakaś kolokacja serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze AltusHost ( http://altushost.com/dedicated-servers.html ) - serwery w Luksemburgu, do tematu plików, torrentów itp. podchodzą podobnie jak Leaseweb. Nielimitowane łącze 1Gbit dla serwera kosztuje 1200 USD. Tyle, że mają wyłącznie serwery na prockach AMD (2-rdzeniowe Athlony i 4-rdzeniowe Phenomy9650) z dyskami SATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d.v - a wiesz może czy w AtlusHost - można więcej HDD dorzucić, bo przy zamówieniu nie widzę żeby można było jakieś osobno HDD dokupić. ;) 2 TB to trochę mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadałem dzisiaj z supportem w Altus (powiedziałem jej, że jeden z moich klientów potrzebuje serwera z dużą ilością miejsca... ;) ).

Najlepiej będzie, jak przygotujesz konkretną specyfikację maszyny, jakiej potrzebujesz i im podeślesz, a oni przygotują Ci wycenę. Z tego, co mi powiedzieli wnioskuję, że nie będzie problemu. Dodatkowo za nietypową maszynę policzą Ci albo jednorazową opłatę setup albo rozłożą to na miesięczne płatności dodane do abonamentu, ale w takim przypadku raczej będziesz musiał związać się z nimi jakąś dłuższą umową.

 

W każdym razie rozmowa była bardzo sympatyczna i da się zauważyć, że mają fajny support. Nie po raz pierwszy zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×