Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anxious

Domeny .net i .com gdzie bez problemów i tanio?

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Przeczytałem kilka stron tego działu z zamiarem wyboru dobrego rejestratora domen (i taniego). Planuję zakupić kilka domen .com i .net. W niedalekiej przyszłości planuję również odsprzedać te domeny. Znalazłem dość tanio domeny w az.pl i cal.pl jednak znalazłem wiele postów na temat tych firm, podobno lipny panel zarządzający i problematyczna cesja...

 

Gdzie mogę tanio kupić owe domeny (kupno i przedłużenie/odnowienie za rozsądną cenę)? Który rejestrator posiada w miarę dobry panel i nie stwarza żadnych problemów w przypadku transferu lub cesji domeny?

(Zagraniczni usługodawcy też wchodzą w grę, ale chyba żaden nie ma niskich cen :) )

 

 

 

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy swoje chwali :). Skąd te różnice w cenach? OVH nie daje supportu że takie tanie? Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

znowu mam deja vu...

no ale niech będzie

 

ja polecam masternet.pl - tanio, polsko (OVH to żabojady mimo wszystko), konkretnie.. czego więcej potrzeba? acha.. do tego panel z fajnymi opcjami. bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z uzyskaniem authinfo z masternet? Da się bez wysyłania skanów, papierków pocztą polską?

 

da.

 

btw, jak już będziesz przenosić do nich domeny, zerknij proszę do mojej stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da.

 

btw, jak już będziesz przenosić do nich domeny, zerknij proszę do mojej stopki :)

 

Oczywiście link ref... ;/

 

MasterNet.pl bardzo dobry wybór.

Szybka pomoc techniczna. Przyjemny kontakt.

Łatwy panel administracji domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście link ref... ;/

 

Heh... zorientowałem sie wolałem sprawdzić najpierw przez unhid.co.cc. @m.p po co tak ukrywać reflinka?

 

 

Dzięki za info o masternet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Heh... zorientowałem sie wolałem sprawdzić najpierw przez unhid.co.cc. @m.p po co tak ukrywać reflinka?

 

 

Dzięki za info o masternet :)

 

mamy tutaj chory regulamin dot. linków ref :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Papierki, ksera, bzdury to raczej nie wina Masternetu, czy innej firmy, ale ciągle jeszcze dość mocno socjalistycznego NASKu...

com/net/org w USA robię co chcę w 10 minut.. transfer, cesja, zmiana danych, itd.. tylko u nas schiza jest... na górze kradną miliony, a szaraczków pilnują na każdym kroku... no socjalizm po prostu...

 

EDIT:

RUFIK rzeczywiście w regulaminie nic nie ma o refach, ale pamiętam dyskusję o tym, że niby trzeba uprzedzać.. myślę, że jest to dobre działanie z tym uprzedzaniem... zresztą np. ja nie refuję, bo Adrian chyba wie, że wszyscy polecają na przemian Mastera albo OVH : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

co do domen .pl .eu

bez problemu ;) .eu domeny transferujesz a eurid, a .pl w systemie wewn. ovh

 

W ovh zero papierow etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy transferze chyba zero.. ale przy cesji, standardowe jaja... no nie?

Ja zapomniałem, że ja przy transferach zawsze praktycznie cesję robię... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×