Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Shared czy VPS

Polecane posty

Witam.

Szukam hostingu pod następujący projekt.

 

Mianowicie na stronie znajdowałoby się dużo małych załączników. W planie jest do około 10 tys. o wielkości od kilkunastu kb do 10 mb. Załączniki według wstępnych wyliczeń zajmowałyby około 4 GB

 

Jest to założenie na dobre pol roku więc póki co wystarczy coś slabszego.

 

Około 60 % z nich byloby dostępnych dla zarejestrowanych, reszta to strefa premium czyli już mniejsza ilośc pobrań.

 

Pliki które będą na stronie są dostępne i darmowe ale tylko dla posiadacza licencji ( której użytkownicy mojej strony nie będą mieli) - więc tu mały problemik - bo nie wiem czy wszystkie hostingi się na to zgodzą.

 

Strefa premium to już mniej legalna sprawa - ale tu byłbym spokojny o kapusiów bo wiadomo - placisz to masz więcej :)

 

Więc z tego co myśle nie mam co się pchać do polski żeby nie miec później nieprzyjemności....

 

Potrzebny mi polski support i panel DA.

 

Czy jakaś firma jest mi w stanie coś zaoferować?? Wolałbym shared bo na VPS-ie się nie znam :)

 

Ceny nie podaję -wiadomo że im mniej tym lepiej ( nie stać mnie na takie firmy jak prohost) ale znowu nie chce zaplacić i mieć problemy z dzialaniem strony.

 

P.s. Czytałem na forum że OVH nie lubi takich stron. Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tak dużej ilości plików wydaje mi się, że z każdego współdzielonego Cię wyproszą, bez względu na to ile łącznie będą one zajmowały. Na coś, co opisałeś poleciłbym Ci coś takiego: http://altushost.com/vps-virtual-private-server.html tyle, że nie wiem, czy to te widełki cenowe, no i do tego dwie inne sprawy - musiałbyś sam załatwiać licencję na DA i nie ma tam polskiego supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO raczej nie te widełki cenowe - myslałem na początek o wydatku ok 400 zl/rok - oczywiście mogę dac więcej jak sięcoś spodoba i dogadam się z adminem.

 

P.s. Czyżby żadna firma nie miala dla mnie odpowiedniej oferty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą BudgetVPS.pl. Pierwsza konfiguracja gratis.

 

Co do plików - my się nie czepiamy tak długo aż nikt "wyżej" się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×