Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Musashi

Hosting pod portfolio

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję stabilnego i pojemnościowo niewielkiego hostingu pod moje portfolio. Przybliżone wymagania:

 

- Pojemność: 500MB-1GB

- Obsługa PHP/MySQL

- Transfer pozwalający utrzymać ewentualny wzrost zainteresowania stroną (przewidywane odwiedziny z poza kraju)

- Dostęp przez FTP

- Panel pozwalający utworzyć bazę

- Możliwość podpięcia domeny .com, najlepiej dzięki DNS

 

Teoretycznie mógłbym poszukać na allegro, aczkolwiek ostatnio przejechałem się na firmie NetAz, nie zapoznając się wcześniej z opinią. Jednak pieniądze udało się odzyskać.

 

Stronę chcę wykonać w stylu raczej minimalistycznym, także nie będzie przeładowana zbędną, niezoptymalizowaną grafiką itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze jaki masz budżet...

 

Z mojej strony polecam :

Hosting : Ionic.pl /napisz do użytkownika "najdmen" na pewno coś zaproponuje/

(mam u niego serwer 512MB/5GB za 15zł/rok! Polecam)

Domeny : MasterNet.pl

(szybki, miły, profesjonalny kontakt, tanie odnowienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj jeszcze jaki masz budżet...

 

Z mojej strony polecam :

Hosting : Ionic.pl /napisz do użytkownika "najdmen" na pewno coś zaproponuje/

(mam u niego serwer 512MB/5GB za 15zł/rok! Polecam)

Domeny : MasterNet.pl

(szybki, miły, profesjonalny kontakt, tanie odnowienia)

 

Jako że nie wymagam zbyt wiele, spodziewam się że być może uda się to zamknąć w kwocie około 50zł/rok. Jednak nie pogardzę tańszymi ofertami, jeżeli tylko nie będzie jakichś przebojów z działaniem.

 

Co do Ionic - nie ma żadnych niewyjaśnionych zdarzeń typu codziennie zamulenie w godzinach szczytu itp? Byłoby ciekawie gdyby udało mi się zamówić coś w rodzaju Twojego konta, lecz z większym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większy transfer? :)

Napisz do najdmen'a może ma jakieś pakiety dla użytkowników webhostingtalk.pl

 

Polecam ten hosting. Zero zamulania.

Przynajmniej u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze większy transfer? ;)

 

Powiem tak, nie wiem czy do końca rozumiem zasadę zużywania transferu przez potencjalnego odwiedzającego. Ja to widzę tak, że jeśli podstrona ma 4kb, a jest ich na przykład 5, odwiedzający zajrzy na każdą z nich, to ubyło mi około 20kb. Pewnie się mylę mniej lub więcej. Przyzwyczajony do kosmicznych transferów miesięcznych oferowanych na allegro, z 5gb czułbym się nieco dziwnie ale grunt to stabilność. Znowu wymienię NetAz i ich 2,4TB, chwyt niezły ale padaka była straszna. Na razie poczekam czy ktoś jeszcze wysunie jakąś propozycję.

 

Zapraszam do zapoznania się z promocyjną ofertą kont hostingowych Webh.pl.

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?s=&...st&p=166016

 

 

Pozdrawiam

 

Promocja ciekawa, mam nadzieję że te narzekania w dziale opinii to nie standard. Tak jak tu wspomniałem, po przygodzie z hostingiem z allegro zależy mi na stabilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o konta MINI to nie ma prawa nikt narzekać. Od samego początku konta działają na IBM-ie. Odnośnie reszty serwerów to ludzie narzekali bo chyba nie mieli co robić. Tak jak np. ostatnia sytuacja, co ma wspólnego serwer baz danych ze zmiana IP serwera ;-)?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania konta EasyPack z oferty Hekko.pl. W pakiecie za 42,70 zł brutto rocznie dostaniesz 2GB pojemności i 5GB transferu miesięcznego co w zupełności zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług możesz skorzystać z programu partnerskiego polecając nasze usługi jednocześnie zbierając pieniążki np. na kolejne przedłużenie.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w Gdańsku. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej o infrastrukturze dzięki której utrzymujemy łączność ze światem zapraszam do przejrzenia tej podstrony.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wspólnego serwer baz danych ze zmiana IP serwera ;-)?

Ano to, że co niektórzy ludzie nie wykorzystują bazy danych dostępnej w hostingu przy pomocy aplikacji webowych umieszczanych na serwerach, tylko łączą się zdalnie jakimiś cudotworami (np. serwerem gry)... a że podają przy tym adres IP, to mają problem ;)

 

 

Co do allegrowych limitów transferu, to one ogólnie opierają się na wieelkim oversellingu, a w rzeczywistości regulamin + różnorakie "parametry bezpieczeństwa" skutecznie odwiodą od zbyt mocnego wysysania transferu.

 

 

Możesz zainteresować się hekko, prohostem, neteasy.

Jeśli będziesz miał troszkę większy budżet i cenił sobie pozapudełkowe rozwiązania, to może dhosting.pl, kei.pl, iq.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zainteresować się hekko, prohostem, neteasy.

Jeśli będziesz miał troszkę większy budżet i cenił sobie pozapudełkowe rozwiązania, to może dhosting.pl, kei.pl, iq.pl ?

 

Z powyższych opcji być może skorzystam w przyszłości, lecz przy innym projekcie. Startuję z niewielkim portalem niewielkiego powiatu, na razie mam serwer 2GB od HostPower aczkolwiek jeśli pomysł chwyci to po nowym roku będę szukał czegoś lepszego. Ale o tym w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×