Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
juventinio

2 konta hostingowe: do 50 zl oraz 50-100 zl. Pilne

Polecane posty

Pilna sprawa, poszukuje 2 kont hostingowych dla znajomych. Platnosc z gory na rok.

 

1. od 1 do 5b pojemnosci

transfer minimalny, nawet 5gb wystarczy. Powiedzmy 2-10gb ( wiecej naprawde nie potrzeba).

Mile widziane ssh.

Lokalizacja: whatever.

 

 

2. od 5do 20gb mnosci

transfer od 5-30gb ( rowniez male zapotrzebowanie)

 

Lokalizacja PL

 

Mile widziane ssh.

 

ze swojej strony przejrzalem troche ofert i tematow na tym forum. Dosc dobre oferty maja:

firehost, hekko, mzone, linuxl ( co ewentualnie z tych firm wybralibyscie)?

Sprawa naprawde pilna. Dzis, najpozniej jutro musze miec te hostingi i dzialac na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie róbmy jaj z tym ssh za 50zł : )

 

a tak poza tym to proste/hekko/neteasy/masternet/smallservers/prohost... itd. itp..

 

naprawdę, wydaje mi się, że powinno się usuwać takie wątki "szukam tego a tego, co polecacie"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W http://linuxpl.com

 

Za 48,80 zł/rok otrzymujesz 2 GB oraz 20 GB transferu na miesiąc.

Darmowa domena .info.

Darmowy SSH.

Panel DA.

 

Za 122 zł/rok otrzymujesz 4 GB oraz 50 GB transferu na miesiąc.

Darmowa domena .eu lub .pl.

Darmowy SSH.

Panel DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, nawet nie wiedziałem, że linuxpl dają SSH w takim tanim pakiecie, mea culpa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie róbmy jaj z tym ssh za 50zł : )

a tak poza tym to proste/hekko/neteasy/masternet/smallservers/prohost... itd. itp..

1. Wlasnie na podstawie oferty z linuxpl napisalem ten dopisek o ssh.

2. Wszystkie te oferty przejrzalem zanim napiaslem ten temat. Wybor jest spory dlatego zanim sie zdecyduje chcialbym poznac wszystkie ewentualne firmy. Ewentualnie poznac jakies indywidualne oferty - czesc tych firm ma swoich przedstawicieli na tym forum i niewatpliwie licze rowniez na to :). Kontaktowalem sie jak do tej pory z firehost.pl (najtansza oferta, jednak firma wyglada dosc amatorsko, chyba wole jednak dorzucic te 10 czy 20 zl wiecej i miec jakas tam pewnosc :)), neteasy.pl (ciekawa oferta) oraz hekko.pl (dziwne podejscie, zaproponowano mi.. pakiet z oferty, który nie do końca spełnia moje wymagania i uwazam ze z racji iz nie wymagam 10 czy 20gb transferu per miesiac mozna byloby troszke zejsc z ceny, jednak moze to ja tylko widze to wszystko przez rozowe okulary B) ).

Sprobuje jeszcze skontaktowac sie z MasterNET, Linuxpl, Prohost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad. 1: :)

Plan: Light II

Miejsce na dysku: 1 GB

Transfer miesięczny: 10 GB

Lokalizacja: Polska

Cena za rok: 50 PLN (brutto)

 

KLIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekko.pl (dziwne podejscie, zaproponowano mi.. pakiet z oferty, który nie do końca spełnia moje wymagania i uwazam ze z racji iz nie wymagam 10 czy 20gb transferu per miesiac mozna byloby troszke zejsc z ceny, jednak moze to ja tylko widze to wszystko przez rozowe okulary :) ).

Ciekawe.. nie znam szczegółów ale wyraźnie widzę co następuje:

1. od 1 do 5b pojemnosci

transfer minimalny, nawet 5gb wystarczy. Powiedzmy 2-10gb ( wiecej naprawde nie potrzeba).

Mile widziane ssh.

Lokalizacja: whatever.

 

 

2. od 5do 20gb mnosci

transfer od 5-30gb ( rowniez male zapotrzebowanie)

Rozpiętości transferów są ogromne.. Pojemności również. Więc aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby z oferty Hekko.pl odpowiednie są pakiety w kolejności EasyPack oraz MediumPack+.

 

Jedyne czego nie dostaniesz to SSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Pakiet w1gb z linuxpl.com powinien wystarczyć

Pojemność: 2gb

Transfer: 20gb

Jeśli chcesz dostęp do ssh to musisz napisać do admina najlepiej przez ticket i otrzymasz bardzo szybko (w moim przypadku to trawło jakąś minutkę a nawet mniej :) )

 

Mozna kozystac z programow ktore sa zainstalowane w systemie (programy typu ekg, irssi, svn.. sa dostepne). Pozwalamy na jeden proces ekg i jeden proces irssi

 

jak chcesz to jako polecającego wpisz miszczu (zrobisz jak będziesz chciał :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×