Skocz do zawartości
Gość Pokuć

algorytmy.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Korzystał ktoś może z porad na algorytmy.pl ? Są to płatne porady dot. różnych zagadnień od apache przez PHP na photoshopie kończąc. Czy te porady są warte tych pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tam dużo Ciekawych artykułów, większość bardzo przydatnych, czasem wręcz opisujących to co chce zrobić lub z czym mam problem. Drugą sprawa to to, że większość z informacji znajdujących się na stronie można znaleść w google. Oczywiście nie w takiej samej formie, tylko rozproszone po różnych forach/stronach co wymaga większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Według opinii użytkowników (Nie wiem na ile pokoloryzowane) to autor niemal prowadzi za rękę opisując szczegóły co i jak co jest miłym akcentem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam dużo Ciekawych artykułów, większość bardzo przydatnych, czasem wręcz opisujących to co chce zrobić lub z czym mam problem. Drugą sprawa to to, że większość z informacji znajdujących się na stronie można znaleść w google. Oczywiście nie w takiej samej formie, tylko rozproszone po różnych forach/stronach co wymaga większego wysiłku.

 

zgadzam sie z opinia @Kaff i polecam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...już na 1 rzut oka widać, że wiele ciekawych opisów można znaleźć. Nigdy o tej stronie nie słyszałem, ale od dzisiaj zacznę się jej bliżej przyglądać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wpisując wiele fraz w google sporo wyników miałem właśnie do algorytmy.pl Cóś w tym musi być B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dostęp do takiego konta, i jest tam dużo przydatnych rzeczy i jeszcze opisanych tak, że każdy noob zrozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dokładnie, każdy noob zrozumie :) Ale dzięki temu można się czegoś nauczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dwoch lat mam na to chrapke.. duuuzo rzeczy, od tych najprostszych, do tych najtrudniejszych, napisane lekkim jezykiem.. wciaz szkoda mi 45 zl..

 

popularne (latwo mozna znalezc) bo:

dobre hasla, tj artykuly nazywane cos w rodzaju: Jak zrobic flasha z przeźroczystym tłem? Jak w css zrobic -costam-? itd,

oraz to ze z programu partnerskiego korzysta wiele innych popularnych witryn - i ostatecznie ladujesz na argorytmy.pl

 

Te opisy klientow zawarte na stronie - nie lubie czegos takiego, zawsze przekoloryzowane, i wyselekcjonowane. W takich sprawach W OSTATECZNOSCI uwierze jakiejs osobie trzeciej, nie zwiazanej bezposrednio.. Taki VIZIR przeciez w reklamie tez jest najlepszy i 89% kobiet z gdanska nie zamieniloby go na zaden inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch lat mam na to chrapke.. duuuzo rzeczy, od tych najprostszych, do tych najtrudniejszych, napisane lekkim jezykiem.. wciaz szkoda mi 45 zl..

 

popularne (latwo mozna znalezc) bo:

dobre hasla, tj artykuly nazywane cos w rodzaju: Jak zrobic flasha z przeźroczystym tłem? Jak w css zrobic -costam-? itd,

oraz to ze z programu partnerskiego korzysta wiele innych popularnych witryn - i ostatecznie ladujesz na argorytmy.pl

 

Te opisy klientow zawarte na stronie - nie lubie czegos takiego, zawsze przekoloryzowane, i wyselekcjonowane. W takich sprawach W OSTATECZNOSCI uwierze jakiejs osobie trzeciej, nie zwiazanej bezposrednio.. Taki VIZIR przeciez w reklamie tez jest najlepszy i 89% kobiet z gdanska nie zamieniloby go na zaden inny...

 

warto, tanio, zawsze cos znajdziesz ciekawego - niezaleznie jakim jestes 'wymiataczem', dobrym i zrozumialym jezykiem pisane porady, wielosc zagadnien i poruszanych dziedzin - jezeli cenisz czas to skorzystasz z oferty, jezeli masz czas to znajdziesz rozwiazanie za 'free' w necie, ale...

 

wole wydac 45zł i skorzystac z rozwiazania podanego na patelni niz wyszukiwac rozwiazania w internecie lub samemu poswiecac na to czas np. godzine, bo w ta godzine jestem znacznie wiecej zarobic niz kosztuje mnie abonament algorytmy.pl

 

druga sprawa - czy warto wydac ta kaske tylko po to by podgladnac pewne rozwiaznia dla samej nauki - WARTO

 

mam nadzieje ze pomoglem w podjeciu decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Podawanie na patelni gotowca to błąd, trzeba go jeszcze wytłumaczyć co jest czym a nie kopiować na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podawanie na patelni gotowca to błąd, trzeba go jeszcze wytłumaczyć co jest czym a nie kopiować na ślepo.

 

Oj Pawelku, Pawelku....

 

wyjasnie jak to wyglada na algorytmy.pl bys nie wprowadzal niepotrzebnego 'zamieszania';

 

serwis ten udostepnia rozwiazania konkretnych zadan, problemow z roznych dziedzin np.

 

[/b]  Jak wykonać strukturę drzewa, która rozwija się po kliknięciu w wybrane gałęzie?

 

nastepnie podane jest przykladowe rozwizanie tego 'problemu' z jasnym wyjasnieniem poszczegolnych elementow w tym przypadku skryptu

 

natomiast to jak TY to wykorzystasz implementujac we wlasnej aplikacji zalezy tylko od Ciebie.

 

PODSUMOWUJAC: dostajesz przykladowe rozwiazanie wraz z przystepnym wyjasnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dokładnie chodzi mi o to co napisałeś w podsumowaniu. Jest wyjaśnione co jest co, co za co odpowiada itd a nie gotowiec bez żadnego opisu :D Ja w każdym bądź razie nie żałuję wydanych 45 PLN, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×