Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ksiadz99

domena z rozszerzeniem .na

Polecane posty

Po pierwsze - zszedłem ze skutkiem śmiertelnym, jak zobaczyłem ile kosztuje rejestracja domeny .na dla osób spoza Namibii. Cholera, najdroższe domeny świata...

Po drugie - z tego co zdołałem znaleźć na stronach rejestratorów, to nie ma ograniczeń, domeny .na działają na takiej samej zasadzie jak inne, czyli możesz je parkować na jakimkolwiek serwerze w jakimkolwiek kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - zszedłem ze skutkiem śmiertelnym, jak zobaczyłem ile kosztuje rejestracja domeny .na dla osób spoza Namibii. Cholera, najdroższe domeny świata...

Po drugie - z tego co zdołałem znaleźć na stronach rejestratorów, to nie ma ograniczeń, domeny .na działają na takiej samej zasadzie jak inne, czyli możesz je parkować na jakimkolwiek serwerze w jakimkolwiek kraju.

 

ciekawe, srednia cena w zakresie 3500-5000 $ za rok B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, wymyśliłeś nazwę z końcówką "na" i chciałeś taką domenę wciągnąć? Har har, cały misterny plan wylądował...

 

Swoją drogą, jak to jest, że im większe zadupie tym droższe domeny? Jeszcze rozumiem, że takie Tuvalu sobie życzy sporo za .tv, bo to coś znaczy i ma sens, ale 4000 Waszyngtonów za .na to chyba efekt jakiejś ciężkiej choroby głowy. Nawet NASK w swoich "najlepszych latach" nie był taki pazerny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie o czym mowisz.. mysle o domenie skladajacej sie z dwoch wyrazow, z gdzie drugim jest "na"... wymyslilem sobie ze fajnie byloby zrobic adres www.***.na ale jak widac gra nie warta swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, jak to jest, że im większe zadupie tym droższe domeny?

W Europie także zdarzają się, może nie takie ale również wysokie ceny za domeny.. patrz np Finladnia.. :) ile oni obecnie pobierają.. 100euro na rok..? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×